Skocz do zawartości
Forum

Muzyka lat 90., czyli magia disco polo


Gość sigrun

Rekomendowane odpowiedzi

Disco polo znów przeżywa renesans, szczególnie na imprezach weselnych i tradycyjnych dyskotekach. Czasem mnie się zdarza posłuchać.
Nie oszukujmy się, każdy zna, a nie każdy się przyznaje.
Macie swoje ulubione kawałki?:D

Mnie od czasu do czasu, Dennis wpada w ucho :3
LINK
Odnośnik do komentarza
Gość Misiaczunieczka
Ogólnie jakoś to nie są moje rytmy, ale ile razy zdarzyło mi się szaleć na karaoke właśnie z disco polo! I wtedy każdy zna takie kawałki i impreza jest genialna! Jest jakoś tak, że to wpływa mega pozytywnie na ludzi! ;)
Odnośnik do komentarza
Lotta napisał/a:
Spoko jest. Weekend chyba pobił rekord polskiej piosenki na youtube. Ponad 86 milionów wyświetleń... :)


Tak, tak... a ostatnio słyszałam ich kawałek w zwiastunie "Disco Polo". "Ona tańczy dla mnie" w wykonaniu Dawida Ogrodnika. Jak wam się podoba? :)
Odnośnik do komentarza
kowalskalucy - a co z twojej listy jest discopolo? :D

Lotta - Kulig ponoć umie ładnie śpiewać. Jak Ogrodnik, to nie wiem, ale może też? Ale w razie czego ma jeszcze parę innych zalet - np. świetnie gra. :) A dostaje całkiem trudne role jak go kojarzę z filmów.
Odnośnik do komentarza
Gość Gracjella
Iski napisał/a:
kowalskalucy - a co z twojej listy jest discopolo? :D

Lotta - Kulig ponoć umie ładnie śpiewać. Jak Ogrodnik, to nie wiem, ale może też? Ale w razie czego ma jeszcze parę innych zalet - np. świetnie gra. :) A dostaje całkiem trudne role jak go kojarzę z filmów.

umie - w Idzie była rewelacyjna ;) Ale tak generlanie to disco polo nie wymaga jakiegoś wilekiego tlanetu muzycznego - weźmy takiego niecika... :lol:
Boysi, czy Bayer full tam były jakieś pozory talentu - a na pewno mieli talent do porywania tłumów i robienia pieniędzy. ;)
Odnośnik do komentarza
Jak to nie wymaga? :D Stworzyć kawałek, przy którym chce się podskakiwać, to jest wbrew pozorom niełatwa sztuka. Może i teksty nie są najwyższych lotów, ale nie wyobrażam sobie na weselu tańczyć np. do piosenek Joe Cockera, którego oczywiście uważam za genialnego artystę :)
Odnośnik do komentarza
sigrun napisał/a:
Jak to nie wymaga? :D Stworzyć kawałek, przy którym chce się podskakiwać, to jest wbrew pozorom niełatwa sztuka. Może i teksty nie są najwyższych lotów, ale nie wyobrażam sobie na weselu tańczyć np. do piosenek Joe Cockera, którego oczywiście uważam za genialnego artystę :)

Też uważam, że wcale niełatwo stworzyć wpadający w ucho, skoczny kawałek, który porwie do tanca i ciocie Marysie i zbuntowana gimnazjalistke. Przecież nie trzeba słuchać disco polo, żeby móc się przy tym bawić :) a wracając do filmu, to ogladajac making of-y widać, ze ekipa miala tam swietna zabawe, zreszta moj znajomy tam statystowal i potwierdza:)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...