Skocz do zawartości
Forum

Nie chce chudnąć przy ćwiczeniach


Gość agnieszka354

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agnieszka354
Witam. Co robić by mieć ładny brzuszek a nie chudnąć? Zawsze jak robilam tradycyjne brzuszki chudłam z 5 kg a nie mogę pozwolić sobie na to bo wtedy wagę mam za niską (teraz 50kg przy 165ch wzrostu, a tak chudne do 45kg). Czy są jakieś produkty ktore trzeba jeść by waga stała w miejscu ale grzejniczek robił się na brzuszku?? Proszę o pomoc
Odnośnik do komentarza
Hey :)

Takie pytanie mam do Ciebie ;)
1.Czy na brzuchu masz tłuszcz który chcesz spalić, czy z tym nie masz problemu?

Bo leżeli tak, to będziesz musiała go zgubić biegami etc. aby "grzejniczek :D" był widoczny. A w tym wypadku chudnięcie jest nieuniknione ;/
Odnośnik do komentarza
Gość agnieszka354
NIe mam tłuszczyku który chciałąbym spalić. Jestem szczupła ale nie jest ten brzuch taki jędrny i umięsniony jak chciałabym mieć. Wiem,że robiąc brzuszki da rade to zrobić ale zawsze chudłam przy tym i to sporo a nie chce schudnąć. Więc co zrobić by tak nie było?
Odnośnik do komentarza
Gość agnieszka354
hehh niby dobrze ze tak mam ale jak nie chce. Źle wazyc duzo, źle ważyć za mało. I weź znajdź człowieku złoty środek. Z chudnięciem mam chyba to genetyczne, nie jem kolacji z 2 dni to juz 2 kg mniej. Ale w końcu jestem bliżej 50 kg i dobrze ale ćwiczenia też trzeba jakieś robić.
Odnośnik do komentarza
Gość stivi1995
Hmm... Skoro tak nie chcesz chudnąć to postaraj się więcej jeść, przytyjesz trochę, ale jedz to co zdrowe a nie jakiś badziew;P to co Ci przybędzie zamieni się w mięśnie ;> To znaczy jak będziesz ćwiczyć ;>

Tak dokładnie Ci nie powiem, bo specialstą od żywienia nie jestem ^^ w sumie zielony jestem z tego :p
Odnośnik do komentarza
Gość kalinas15
Generalnie jak masz większy wysiłek fizyczny to a nie chcesz chudnąć to powinnaś to co spalasz równoważyć w postaci dostarczania organizmowi większej ilości jedzenia :) dość proste, byle tylko nie przesadzić w drugą stronę.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...