Skocz do zawartości
Forum

Pomocy - odchudzanie...


Gość Kasioolek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasioolek
Chciałabym schudnąć parę kilo. Mam 1.65 wzrostu i ważę 75 kg wiem że to dużo i dlatego postanowiłam coś zdziałać. Chcę się odchudzić ale cała, nie tylko poszczególne części ciała, myślałam żeby zacząć ćwiczyć:
- Ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud
- Ćwiczenia na płaski brzuch
- Ćwiczenia na talię osy
- Ćwiczenia na nogi i pośladki
- Aerobiczna 6 Weidera
Ale to wszystko chyba za dużo? Więc co ja mam zrobić, najbardziej rozmyślałam Aerobiczna 6 Weidera, co o tym myślicie? wiem, że to tylko na brzuch, ale zawsze coś bo mi odstaje.

Pomocy!!!
Odnośnik do komentarza
Gość stivi1995
Witam.
Na pewno przyda Ci się dieta . Najlepiej ta 1000kcal.
Dorzuć do tego jakieś ćwiczenia aerobowe oraz zapoznaj się bliżej z działem "Fitness" i zacznij od tych partii ciała , na których chciałabyś zauważyć postępy jak najszybciej oraz na których Ci najbardziej zależy.
A6W jest głównie do wzmocnienia mięśni brzucha , ale tłuszcz też spala. Ja osobiście ćwiczę brzuch od kilku miesięcy , a A6W zacząłem bodajże od tygodnia i jestem zadowolony z efektów:)
Tyle ode mnie , pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Te wszystkie ćwiczenia to za dużo możesz mieć straszne zakwasy a wtedy to nie bedziesz w stanie zrobić czegokolwiek chcesz spalić brzuszek ?? tak zgadzam sie z kolegą powyżej dieta bedzie najlepsza. Najważniejsza rzecz to zrezygnować ze słodyczy i pic duzo wody.

a6w jest skuteczna chociaż ja polecam ćwiczenia na talię osy oraz na płaski brzuszek. Sama mam mały problem z tą czescią ciała więc na razie ćwicze te na talie osy.
Zrezygnowałam ze słodyczy. Nie jem po 18 i pije dużo wody. Waga powoli spada :)

życze powodzenia :)
Odnośnik do komentarza
Gość karol0411
Zdecydowanie nie polecam diety 1000 kalorii, przecież to wyniszcza organizm, człowiek musi spalać kalorie, spalać wraz z nimi tłuszcz, a nie mięśnie. Jeśli chcesz skontaktuj się ze mną pod adresem karol0411@gmail.com
Musisz się zdrowo odżywiać, aby nie wyniszczyć swojego organizmu.
Co do tej A6W to dobry pomysł i sam kiedyś stosowałem, wspaniałe efekty.
Odnośnik do komentarza
Hmm głupota... Mięśnie spalasz tylko wtedy kiedy nie dostarczasz organizmowi ŻADNYCH substancji odżywczych... Mylisz pojęcia DIETA a GŁODÓWKA to zupełnie co innego... Nie chce mi się tego po raz enty pisać ;/ ... dieta 1000kcal nie wyniszcza organizmu bo dostarcza wystarczająco dużo papu żeby podczas treningu organizm miał z czego czerpać energię i wypacać tłuszcz spod skóry zamieniając go w budulec mięśniowy który regenerowany jest podczas wypoczynku...
uff się rozpisałem ;>
Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Gość martunia1722
Witam serdecznie koleżankę :)
Mi osobiście pomogła dieta w tym suplement diety który wspomaga odchudzanie i jednocześnie łagodzi apetyt;) Oczywiście fittnes (step up) na który uczęszczałam 2 tyg.Przede wszystkim trzymać się diety,a jak już zejdzie parę kilo to pamiętać o zdrowym odżywianiu się to sukces będzie gwarantowany
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
racjonalne odżywianie (żadnego śmieciowego jedzenie) + ćwiczenia co drugi dzień= SUKCES. Wypróbowałam na sobie, na początku strasznie się nie chce ani ćwiczyć ani trzymać diety, ale jak się człowiek już wgryzie to jakoś leci:yes:
Odnośnik do komentarza
najlepszym rozwiązaniem jest połączenie dobrej diety z ruchem fizycznym i nie ma lepszej metody na odchudzanie:). Poza tym regularne posiłki (5 dziennie) i ostatni o 18-19 później picie wody i jakaś marcheweczka ewentualnie:). Skutecznosc gwarantowana.
Odnośnik do komentarza
Gość kalinas15
Jest tu na forum długi wątek nt. A6W, jedni chwalą, inni nie, jak ze wszystkim. Problem taki, że chyba naprawdę mało komu udaje się dotrzeć gdzieś daaalej w tych ćwiczeniach :) lekko nie jest, ale niektórym się udaje tymi ćwiczenia i dietą zrzucić kg.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...