Skocz do zawartości
Forum

Bardzo wolne chudnięcie


Gość justsylwia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość justsylwia
Witam wszystkich:)od czerwca jestem regularnie na silowni co drugi dzien,na poczatku nie stosowalam diety!i bylo ok jadlam co chcialam i nie przybueralam na wadze i czulam sie super:)ale postanowilam zrzucic 5kg,ktore utknely w moim ciele po ciazy...iiii BLAGAM O POMOC....stosuje diete wedlug grupy kwrii,stram sie jak moge aby utrzymywac sie w jej ryzach,cwicze co 2 dzien z przerwa w sobote i niedziele(tylko basen)Pon i sroda trening w kurtce przeciw deszczowej aby przyspieszyc redukcje tkanki tluszczowej(rowerek30min,skakanka500podskokow,kajak 5-7min,brzuszki 6 weudera,rece,basen,sauna .....i..... tylko chyba :((1.5kg w 3tyg.Co sie dzieje???nie moge schudnc!!!!nie wiem co robic 164wzrostu 64kg.POMOZCIE!!!PROSZE!!
Odnośnik do komentarza
bardzo przepraszam ze ne odpisywalam, ale ostatnio bylam na tej stronie ladny kawal czasu temu. widze ze wiele tu sie zmienilo. i to na lepsze ;)
z tego co piszesz widze ze jestes zdeterminowana;) ale to dobrze. kiedy chcemy schidnac, nie mozemy byc slabi. na poczatku chce ci cos powiedziec o tych cwiczeniach w kurtce. tak naprawde to nic to nie dae. wiecej sie pocimy. tracimy tylko wode.
hmm cwiczysz, bardzo dobrze. nie przestawaj! tak naprawde to ok 80% szns na schudniecie daje ;)ieta. cwiczenia to tylko 20%
dlatego proponyje zmiane diety. najwidocznie ta nie jest dla ciebie odpowiednia.
proponuje diete south beach. nie wiem tylko czy dla ciebie bedzie odpowiednia, bo pisalas ze przytylas po ciazy, a dieta jest dosc rygorystyczna. ale nie trwa dlugo i z tego co slyszalam od kolezanek, od dziewczyn na innym forum jest skuteczna. chudnie sie do czasu az bedziemy zadowoleni. najlepeij poczytaj o tej dziecie w necie;)
dobra jest tez dieta frutta-vita ktora polega na tym ze jemy tylko warzywa i owoce (oprocz ziemniakow i warzyw sgtraczkowych suchych) w potaci salatej itp.
a teraz powiem cos jeszcze. ,kiedy tak duzo cwiczysz najlepiej nie przejmowac sie tak waga, gdyz cwiczysz takze miescie, ktore ci sie ksztaltuja a one przeciez tez waza. wiec jesli nawet waga drgnie o niewiele to i tak mozesz zauwazyc efekty. hmm moze powiem to tak. kiedy cwiczysz miesnie zastepuja tluszcz. wiec radze ci nie dolowac sie waga ktora nie jest taka zla, tylko przygladac sie, jak ksztaltuje sie sylwetka. mysle ze to narazie na tyle. pisz jesli potrzebujesz wiecej informacji. sory ze napislalam tak malo przejzyscie i zrozumiale i tak wszystko namieszalam ale ostatnio nie mam do tego glowy ;) trzymaj sie.
Odnośnik do komentarza
po to tutaj jestem ;) sama mielam problem z waga. dzieki kolezankom z forum udalo mi sie schudnac dlatego teraz ja chce pomagac innym ;) i pamietaj. nie mysl wylacznie o tym zeby schudnac. to jest dla nas wazne ale nie najwazniejsze;)
Odnośnik do komentarza
Gość justsylwia
hej:)POSZLO 4KG!!!ale jestem szczesliwa:)hurrra:)ale diety nie zmienilam pozostalam przy tej z grupa krwii poniewaz south beach jest jak dla mnie zbyt rygorystyczna,ja nie potrafie przetrwac dnia bez mleka czy jogurtu:(ale to nic najwazniejsze,ze chudne:)bardzo Ci dziekuje i napewno pozostane w kontakcie...uffff...:)
Odnośnik do komentarza
no widzisz...trzeba wierzyc w siebie i w to ze w koncu nam sie uda.
no coz nie bede klamac. dieta south beach jest faktycznie bardzo rygorystyczna ale jak dla mnie wazne jest aby bylo dokladnie powiedziane co mozna jesc i ile a czego nie bo inaczej sie gubie a z reszta latwo wtedy o przesade;)
pamietaj tylko, ze z pocztaku chudniemy bardzo szybko a pozniej waga moze na jakis czas stanac w miejscu. wazne weby sie wtedy nie zalamywac i nie porzucac diety i ciwczen bo efekty pojda na marne ;)
zycze powodzenia:)
Odnośnik do komentarza
Gość justsylwia
teraz po 4 tygodniach efekt jest super:)schudlam prawie 5kg,czuje sie rewelacyjnie!!:DEXTRA:Dnadal stosuje diete wg grupy krwii,jedyna masakra to??nie moge jesc miesa i ciezko to zastapic,BARDZO CIEZKO!!ale widzac efekty mozna sie przestawic:yes:obawiam sie tylko jak wyjsc z diety,chce schudnac jeszce dwa kg ale co potem??Poradzisz??
Z gory dziekuje za Twoj cenny czas!
Serdecznie pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Słuchajcie, dieta zgodna z grupą krwi to tylko namiastka tego, co można osiągnąć, stosując dietę zgodną z kodem metabolicznym. Ludzie stosują często tę pierwszą, bo jest uproszczona i można sobie mniej więcej stosować na własną rękę. Tak na prawdę dopiero w Vimedzie dowiedziałam się co to znaczy prawdziwa dieta. Zrobiono mi kompleksowe badania, rozmawiałam z dietetykiem i już weszłam w kurację. Wiem co mogę jeść, co z czym łączyć i jakich kombinacji unikać. Najlepszy jest fakt, że dla każdego pacjenta taka dieta wygląda zupełnie inaczej.
Odnośnik do komentarza
do justsylwia:
oprocz samej diety bardzo wazne jest prawidlowe 'wyjscie' z niej.
czyli po zakoczeniu diety nie mozemy sie automatycznie przestawic na jedzienie tego co jedlismy przed odchudzaniem bo jest bardzo duze prawdopodobienstwo ze szybko nastapi efekt jojo.
najlepiej wycodzic z diety stopniowo. tzn powoli zwekszac ilos przyjmowanych kalorii. tak samo z miesem. ajwpierw wprowadzic do jadlospisu chudne mieso takie jak drob a dopiero pozniej pozostale. oczywiscie najlepiej jest wogole zrezygnowac z czerwonego miesa bo tak naprawde tylko nam szkodzi.
no i najlepiej nadal cwiczyc. moze juz nie tak intensywnie jak podczas odchudzania bo wiadomo ze nie zawsze mamy na to czas ani ochote;) ale chpciaz troche sie ruszac. np codziennie sie rozciagac. przeciez nie pomoze nam szczuple cialo jesli bedziemy miec celulit, rozstepy czy ogolnie nasza skora bedzie malo jedrna.
amietaj o tym:) gratuluje wytrzymalosci!;)
Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem nie ma się co przejmować, na początku chudnie się tak naprawdę niezbyt wiele i bardzo powoli. Dopiero w drugim, trzecim miesiącu spalanie tłuszczyku przyspiesza, metabolizm zaczyna lepiej pracować i faktycznie zaczyna się chudnąć. Grunt to cierpliwość i wytrwałość.
Odnośnik do komentarza
To dziwne, że mimo takich wytrwałych ćwiczeń nie możesz schudnąć.
Ja tylko biegając na bieżni i chodząc na pilates i zumbę do Fitness Parku schudłam w ciągu miesiaca 3 kg.
Muszę dodać, że byłam (w sumie nadal jestem) na diecie proteinowej, więc nie wiem co bardziej mi pomogło.
Same ćwiczenia nie wystarczą... może ogranicz lekko spożywane kalorie.
Odnośnik do komentarza
Rzpeka a do którego Fitness Parku chodzisz? Bo z tego co się orientuję to oni mają 3 kluby na Mokotowie.
W kwestii diety... no właśnie zawsze pojawia się ten problem jak już schudniemy... czy wrócić do normalnego żywienia czy pozostać przy diecie. Jak odstawisz dietę i znowu zaczniesz wcinać bez opamiętania to szybko niestety przytyjesz. Zwracaj uwagę na to co i ile jesz i oczywiście ćwicz. Zapisz się na jakiś fitness, albo basen. Biegaj, skacz, jeździj na rowerze itp :)
Odnośnik do komentarza
Bo najważniejszy to jest dietetyk i odpowiednie dobranie produktów. Grupa krwi nie zawsze się sprawdza. Ja dla grupy A powinnam jest głównie warzywa i owoce oraz niektóre ryby i drób minimum. I co z tego. Jadłam tak przez pół roku i po tym czasie miałam gorsze wyniki z krwi jak przed więc to nie jest regułą. Samemu to sobie można skomponować, ale ogródek przy domu a nie dietę :upset:
Odnośnik do komentarza
ihejka dziewczyny:)mamy pazdziernik od maja nie cwicze bo poprostu nie mam czasu i z 5kg zrzucony przytylam 2:( ale te 2 wygladaja jak 5:(,zabieram sie znowu do pracy:)wiem teraz jedno nie mozna juz nigdy powrocic do normalnego jedzenia diete nalezy stosowac caly czas!!!moze nie tak restrykcyjna ale trzeba,myslec co sie je.
wiec chlebek ryzowy mieso do minimum,6 weidera i rower:)zobaczymy jak tym razem mi pojdzie:)dziekuje za rady:)
Odnośnik do komentarza
Może masz źle dobraną dietę ? Przez co twoja aktywność fizyczna nie jest w stanie spalić tego co dostarczasz albo wręcz przeciwnie jesz za mało a to też nie pomaga w schudnięciu. Poza tym czasem bywa tak że waga długi czas stoi zanim znowu zacznie spadać
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...