Skocz do zawartości
Forum

Jędrny biust


Gość Claudia_3000

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie tak ;) Wszelkie ćwiczenia, które wiążą się z ruchem ramion czy podnoszeniem ciężarków, ujędrniają biust. Ja jeszcze dodatkowo wykonuję takie proste ćwiczenie polegające na tym, że wyciągam zgięte w łokciach przed siebie ręce i z całych sił ściskam gumową piłeczkę (nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam o co chodzi, ale nie wiem jak mam to inaczej opisać:D). Przy prawidłowo wykonywanym ćwiczeniu powinnyście czuć że pracują mięśnie klatki piersiowej
Odnośnik do komentarza
Gość KMarkowska
ja tez mam malutkie piersi, ale od trzech tygodni zażywam taki suplement BUST-UP. Na początku nie wierzyłam, że ziołowy środek może w jakimkolwiek stopniu wpłynać na moje piersi, które nie musze wpominać są małe :( ale powoli zauważam zmiany, wedle producenta po trzech miesiącach niektóre klientki uzyskują powiekszenie biustu o półtora rozmiaru. Ja celuje w 2 :D
Odnośnik do komentarza
Zgadzam się z przedmówcą,na ćwiczenia ze sztangą trzeba uważać bo zwyczajnie w świecie można przesadzić. Może lepiej byłoby zainwestować w atlas i na nim, ćwiczyć? To moim zdaniem lepsze i bardziej bezpieczne rozwiązanie. Poszukaj w dobrych sklepach internetowych z asortymentem sportowym.
Odnośnik do komentarza
Słyszałam, że biust składa się z tkanki tłuszczowej, wiec trudno rzeżbić mięśnie, ale aby był jędrny można ćwiczyć mięśnie znajdujące sięw około i np. mięśnie prowadz ące od pach są odpowiedzialne za podtrzymywanie biustu. I tak ćwicząć tzw wieżyczke, czyli układamy na wyskokosci mostka ręce złozone w wieżyczkę i naciskamy mocn palcamy jednej dłoni na palce drugiej powinnysmy poczuc mieśćnie pod pacvhami:) ponoć pomaga :)
Odnośnik do komentarza
Gość mirella35
oczywiście że mozna spalic tłuszcz z biustu. Wystarczy dieta niskokaloryczna i duzo cwiczen. Popatrz na kulturystki, one praktycznie nie maja juz tłuszczu i takze nie maja biustu.

Ale aby ujedrnić nalezy zacząc trenowac miesnie klatki tak jak to napisała kolezanka wyzej. Przez sam trening miesnie klatki delikatnie podniosa biust. Z drugiej strony biust bedzie sie wydawal wiekszy i jedrniejszy przez złudznie optyczne.

Ale nalzey trenowac klatke piersiowa dokładnie, górne partie i wewnetrzne szczególnie. Wszystko to mozna zrobic w domu robiąc chociazby pompki szerokie i wąskie.

I zimne prysznice jak najbardziej są pomocne. O biust trzeba dbać ;)
Odnośnik do komentarza
ja słyszałam , że dobra metodą na ujędrnianie biustu jest stosowanie naprzemiennie prysznica ciepłego i zimnego, także działa masowanie biustu kostkami lodu oraz specjalnymi szczoteczkami pobudzającymi krążenie w piersiach , no i niewątpliwie wpływ ma tez na to odpowiednio dobrany biustonosz
Odnośnik do komentarza
ja również słyszałam o naprzemiennym prysznicu, ale w zimie - za chiny to u mnie nie przejdzie. Biustonosz moim zdaniem to podstawa do wszystkiego, wazna sprawa jeśli chodzi o samo ułożenie piersi, ale nie można sobie gotować zbyt dużego ucisku klatki. No ale to głównie o dopasowanie chodzi a sama jędrność to pielęgnacja balsamami i od wewnątrz nutrikosmetykiem. W zimowy czas wg mnie to najlepsze rozwiązanie :)
Odnośnik do komentarza
Ja nie jestem w stanie przeżyć zimnego prysznicu na moje piersi.. Do brafiterki muszę się koniecznie wybrać, bo biust po karmieniu naprawdę woła o pomoc. A jeśli chodzi o balsamy i nutrikosmetyki to czego używasz? możesz coś polecić?
Odnośnik do komentarza
Znam ćwiczenie ze szkoły rodzenia, które nie tylko ujędrnia biust, ale także wzmacnia mięśnie ramion. Usiądź wygodnie, wyciągnij ręce przed siebie i spleć ze sobą dłonie (ręce zgięte w łokciu) i wraz z wdechem naciskaj lewą dłonią na prawą i odwrotnie (ręce splecione). Wytrzymaj tak 10 sekund, zrób 10 takich serii.
Odnośnik do komentarza
Gość jokurek00
na jędrny biust w tym okresie zimowym najlepsze są po prostu biegówki :) tyle co się rączkami człowiek namacha i siłuje z własnym ciałem i śniegiem to bajka :) wiem po sobie więc każdej polecam bo naprawdę działa :)
Odnośnik do komentarza
mirella35 napisał/a:
oczywiście że mozna spalic tłuszcz z biustu. Wystarczy dieta niskokaloryczna i duzo cwiczen. Popatrz na kulturystki, one praktycznie nie maja juz tłuszczu i takze nie maja biustu.


Ale za to kobiety, które startują w ftiness sylwetkowym mają często dobry biust. Dlatego, jest to dla mnie jedyna kategoria w której kobiety powinny startować. Typowa kulturystyka według mnie nie jest dla kobiet i większości mężczyzn też się takie kobiety nie podobają... w przeciwieństwie od tych które zajmują się fitnessem sylwetkowym.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...