Skocz do zawartości
Forum

Petting bez wytrysku a szansa na ciążę


Gość Lemberg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Na imprezie uprawiałem z dziewczyną petting, jednak nie doszło do wytrysku ani na pochwę, ani nawet na ciało. Zaś przed wytryskiem dziewczyna ocierała się o mnie, jednak nie dotykała członka. Okres spóźnił się jej o dwa tygodnie, a gdy nastąpił, było go niewiele i był bardzo krótki. Wcześniej bardzo rzadko spóźniał jej się okres, a od roku ma mniej więcej już regularną miesiączkę. Czy jest jakaś szansa, by mogła zajść w ciążę? Jeśli tak, to jak się 'uratować'? Błagam o szybką odpowiedź, strasznie się denerwuję, jesteśmy zbyt młodzi i niedojrzali na dziecko. Druga sytuacja - podobna do pierwszej. Jednak bierze tabletki i nadal jest dziewicą. Wzięła już 9. przed naszym zbliżeniem. Poza tym, pamiętając pierwszą sytuację - dokładnie wycierałem ręce przed dotknięciem jej. Nie nastąpił wytrysk na pochwę, ani w ogóle w jej pobliżu, nie było wprowadzenia członka do pochwy. Czy teraz też są szanse na ciążę? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli jesteście zbyt młodzi i niedojrzali na dziecko to nie powinniście też uprawiać seksu! Seks jest dla ludzi dojrzałych a nie zabawą dla smarkaczy. Seks bez zabezpieczenia zawsze wiąże się z ryzykiem ciąży. Tabletki antykoncepcyjne, jeśli stosuje się je zgodnie z zaleceniami dają ochronę już od pierwszej tabletki.

Odnośnik do komentarza

Witam. Jestem z chłopakiem od jakiegoś czasu ale jeszcze nie podjęliśmy decyzji o współżyciu. Chciałam zapytać czy jeśli chłopak jest w bieliźnie a ja bez, to czy może dojść do zapłodnienia. Dodam że pocieramy się o siebie ale nie dochodzi do wytrysku. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...