Skocz do zawartości
Forum

RE: Lewatywa a odchudzanie


Gość piesell

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc
Dziewczeta zastanawiam się ostatnio, rany aż strasznie to napisac, ale nad oczyszczaniem jelita. Słyszałam że napwedę jest to skuteczne w zrzuceniu kilogramów. Czytałam o tym troche i dowiedziałam się iż w naszych jelitach może zalegac nawet do 15 kg róznego rodzaju "syfu". (link do artykułu)


Czytałam też inne opinie że to niezbyt zdrowe, i już sama nie wiem. Czy ktoś juz poddał się takiemu zaboegowi i co o tym sądzicie. Napiszcie proszę wasze opinie, bo wole sie upewnic nim zdecuduję się na takie rozwiązanie.

Pozdrawiam.mira.
Odnośnik do komentarza

Podbijam wątek i może w końcu odpowiem na pytanie autorki tegoż wątku.
Piszesz zapewne o hydrokolonoterapii, czyli płukaniu jelita grubego? Dość ostatnio popularnym wśród gwiazd z plotkowych magazynów. Ale w tej popularności pewnie tkwi jakaś cząstka prawdy. Powiem Ci szczerze, że ja wypróbowałam na sobie ten zabieg no i nie ma źle :D Nie jest to to samo co lewatywa, bo hydrokolonoterapia wykonywana jest w całkowicie bezpieczny i profesjonalny sposób przez specjalistów. Ja poszłam spróbować jej działania, bo borykałam się z koszmarnymi problemami z cerą oraz zaparciami na które mi nic nie pomagało. Na szczęście od czasu zabiegu sytuacja znacznie się poprawiła :)
Jakbyś jeszcze wpadała tu na forum i chciała zapytać o hydrokolonoterapię to pisz na priv.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...