Skocz do zawartości
Forum

Co sądzicie o lipolizie?


Gość ewelaska

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o mnie. Moja mama ogólnie jest zgrabna problem jest brzuch. Kiedyś go nie miała ale teraz ma taką oponkę. Ma na tym punkcie hopla. Przestała praktycznie jeść no ale wiadomo wagę traci się z całe ciała więc ten brzuszek najmniej jej spada. Słyszałam, że lipoliza może być wyjściem. Czy któraś z was próbowała tego zabiegu?
Odnośnik do komentarza
Gość mrowcia_zet
rzecywiście lipoliza w takim przypadku to dobre wyjście bo ona działa, że sie tak wyrażę miejscowo. to znaczy tylko na wybraną partię. moja przyjaciółka straciła 7 cm w brzuchu :) nieźle (ona robiła w ce-ce w warszawie jeśli szukasz miejsc) no i polega to na tym, że wstrzykuje się taką substancję na tą partię która chcesz żeby była szczuplejsza. potem robią ci masaż tego miejsca żeby substancja sie równomiernie rozłożyła. jeżeli twoja mama ma taki problem z brzuchem to może byc to rozwiązanie
Odnośnik do komentarza
A moja koleżanka robiła lipolizę ale laserową slimlipo. Tutaj zamiast wstrzykiwania czegoś, pod skórę wprowadza się specjalną sondę, które emituje odpowiednie promienie które rozpuszczają tkankę tłuszczową a następnie odsysa się ten tłuszcz. Jednocześnie inna długość promieni obkurcza włókna kolagenowe liftingując ładnie skórę.
Na forum miastokobiet.net.pl jest lekarz medycyny estetycznej, któremu można zadawać pytania i z pewnością bardziej fachowo opowie o metodach które Was interesują.
Odnośnik do komentarza
Natomiast ja słyszałam o New Ultrashape VDF. To nieinwazyjny zabieg usuwania tkanki tłuszczowej z użyciem fal ultradźwiękowych. To też rodzaj lipolizy laserowej jeden z najnowszych stosowanych obecnie, niestety mnie akurat cena odstrasza ale zabieg ten pomaga bardzo w pozbyciu się właśnie takiej oponki. Zabieg ten składa się z trzech etapów. Na początku wykonuje się masaż za pomocą specjalnej głowicy RFVac™, wytwarzającej podciśnienie i dwubiegunowe fale radiowe, które zwiększają w tkance przepływ krwi i limfy, przygotowując ciało do aplikacji ultradźwięków New Ultrashape VDF. Następnie odbywa się główna faza zabiegu, czyli rozbicie komórek tłuszczowych przy użyciu Nietermicznych Skupionych Ultradźwięków UltraShape VDF. Ultradźwięki, dzięki zaawansowanej technologii VDF, „rozbijają” tylko tkankę tłuszczową, nie naruszając skóry, naczyń krwionośnych i tkanki łącznej. W ostatnim etapie zabiegu przeprowadzany jest masaż, a wykonywany jest on ponownie z użyciem głowicy RFVac™. Efektem tego masażu jest drenaż limfatyczny, który ułatwia usunięcie z organizmu trójglicerydów, uwolnionych podczas rozbijania tkanki tłuszczowej. Masaż wykonany głowicą RFVac™, wykorzystującą fale radiowe, dodatkowo poprawia jędrność i napięcie skóry.
Odnośnik do komentarza
Gość blondyneczka_83
gejsza19 napisał/a:
A moja koleżanka robiła lipolizę ale laserową slimlipo. Tutaj zamiast wstrzykiwania czegoś, pod skórę wprowadza się specjalną sondę, które emituje odpowiednie promienie które rozpuszczają tkankę tłuszczową a następnie odsysa się ten tłuszcz. Jednocześnie inna długość promieni obkurcza włókna kolagenowe liftingując ładnie skórę.
Na forum miastokobiet.net.pl jest lekarz medycyny estetycznej, któremu można zadawać pytania i z pewnością bardziej fachowo opowie o metodach które Was interesują.



Gdzie można wykonać ten zabieg? Podejrzewam, że w Warszawie, jednak mnie chodzi o inne miasta, bo do stolicy to mam zbyt daleko :p Druga sprawa, to ile to kosztuje? A trzecia sprawa dotyczy samych efektów - ile za jednym razem można stracić centymetrów i w ogóle ile tłuszczu zostaje odessane?
Odnośnik do komentarza
Cena to od 2 tyś. wzwyż w zależności od ilości tłuszczyku jaką chcesz odessać. Za jednym razem może być odessane max 4 litry tłuszczu co uważam że jest sporo można parę dobrych centów na każdym boczku stracić. Wiem, że w Krakowie tez robią ten zabieg w DermArt.
Ale mówię Ci zajrzyj sobie na to forum o którym wcześniej pisałam i tam fachowe odpowiedzi otrzymasz.
Odnośnik do komentarza
Z ciekawości zajrzałam na forum,które polecasz. Rzeczywiście jest tam trochę informacji na ten temat, jednak tylko dotyczałam o SlimLipo. Wiem, że ten zabieg jest także wykonywany w Poznaniu oraz w Sulęcinie, robi go pani dr Turczyńska. Ceny są ukształtowane różnie, w zależności od okolic, gdzie chcemy się pozbyć tłuszczu.
Odnośnik do komentarza
Tez tam zajrzałam :-) Własnie się zapisałam na slimlipo i troszkę się boję, więc szukam teraz potwierdzenia że dobrze robię. Ta specjalistka napewno mnie uspokoiła i rozjaśniła w głowie. W gabinecie w prawdzie tłumaczono na czym to wszystko polega , ale byłam tak zdenerwowana że połowy nie usłyszałam :-)
Odnośnik do komentarza
Gość blondyneczka_83
Dziewczyny pięknie dziękuję Wam za odpowiedzi. W sumei spodziewałam się odpowiedzi, że can to kilka tysięcy złotych..... ja mam uskładane na koncie 5,000 zł i tylko tyle mogę w to zainwestować i ani grosza więcej, bo przecież nie będę brała kredytu żeby móc się odessać :p

Wielkie, ale to wielkie dzięki za namiary do Derm-Art. Do Krakowa mam dosłownie rzut beretem, tak, więc mogę tam podjechać praktycznie każdego dnia. Muszę się zmobilizować i może w przyszłym tygodniu pojadę na konsultację, a później opisze co i jak :D
Odnośnik do komentarza
Ja 2 lata temu zrobilam 3 zabiegi lipolizy iniekcyjnej, wydalam ponad 2tys a efekt żaden :-( Widac było tylko troszke splaszcenie i to jak wciagalam brzuch. Dodam ze poszlam do znanego salonu - Dotyk Spa .

Klika miesiecy temu skusilam się na lipolize kawitacyjna (ultradzwieki) + masaz enderrmatologiczny. Kupilam za 1 tys serie 8 +3 i stracilam 4cm w brzuchu. ..... Zatem dla mnei zdecydowanie ultradzwieki.... Zadnego klucia, spuchniecia ale masaze ktore sa przyjemne. Bardzo polecam tez salon - Butterfly Body Clinic na Kabatach.
Odnośnik do komentarza
pinka79 napisał/a:
Tez tam zajrzałam :-) Własnie się zapisałam na slimlipo i troszkę się boję, więc szukam teraz potwierdzenia że dobrze robię. Ta specjalistka napewno mnie uspokoiła i rozjaśniła w głowie. W gabinecie w prawdzie tłumaczono na czym to wszystko polega , ale byłam tak zdenerwowana że połowy nie usłyszałam :-)


a czym sie tak denerwowalas ze nie usyszalas? :-)
Odnośnik do komentarza

Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzyknięciu pod skórę specjalnego preparatu, w skład którego wchodzi m.in. fosfatydylocholina. Sam preparat jest znany w medycynie estetycznej od dawna. Stosowany jest do ochrony wątroby oraz do redukcji tłuszczu we krwi. Fosfatydylocholina z łatwością przenika przez błony komórkowe, powodując ich rozerwanie, a następnie doprowadza do rozpadu trójglicerydów, które wraz z lipoproteidami transportowane są do wątroby, gdzie następuje ich rozkład. Pomimo faktu, iż zaaplikowany specyfik skutecznie przeciwdziała odkładającemu się tłuszczowi, to nie należy go traktować jako środka odchudzającego. Nie wszystkie miejsca nadają się do lipolizy iniekcyjnej.W zależności do ilości tkanki tłuszczowej procedurę powtarza się 2-3 razy w kilkutygodniowych odstępach. Często wystarcza jednak zabieg jednorazowy. Polecam osobiście https://pimik.pl/. Profesjonalna obsługa i cena adekwatna do jakości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...