Skocz do zawartości
Forum

nigdy więcej nie bądź głodna i odżywiaj się zdrowo


Gość Darias11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,
zapraszam Was na stronkę, gdzie po wypełnieniu formularza można
otrzymać za darmo Analizę Składu Ciała i opiekę profesjonalnego
doradcy.
Dieta naprawdę działa, spróbowałam i potwierdzam :-)
Nie byłam ani razu głodna odkąd zaczęłam.
Naprawdę gorąco polecam, to zupełnie inna dieta, lepiej się po niej
czuję, mam energię i co najważniejsze chudnę :-)


i życzę wszystkim wielu sukcesów.
Ja już zrobiłam pierwszy krok :-)
POWODZENIA
Odnośnik do komentarza
Hej,
chudnę 2-3kg./m-c.
To optymalna i zdrowa utrata wagi, tak aby kilogramy nie wróciły.
Jestem tak zadowolona, że sama się zajęłam propagowaniem tej metody odchudzania. Chodzi o zastąpienie zwykłych śniadań i kolacji zdrowymi i sycącymi suplementami. Naprawdę to coś innego, pod tym chociażby względem, że nie myślę ciągle o jedzeniu, bo jestem najedzona, nie mam napadów na słodycze, bo moje komórki są odżywione. Oszczędzam czas i mam masę energii.
Jeśłi chodzi o ćwiczenia to trenuję kilka razy w tygodniu, ale waga spadła mi do pewnego poziomu i później ani rusz :) więc postanowiłam coś zmienić, a nie ciągle marudzić, że jest źle.
Odnośnik do komentarza
Gość Mrs_Zelmerlow
Z tego co piszesz, to ta dieta jest dość dobra i nie powinno być efektu jo-jo. Spróbowałabym, ale w pierwszym poście pisałaś o jakiejś stronce, a nie widzę żadnego linku. Mogłabyś ją podać? Z góry dzięki :)
Odnośnik do komentarza
W odchudzaniu bardzo ważne jest wsparcie, dlatego ja się wspieram w konkursie Postnawiam w Nowym Roku i psychicznie mam lesze samopoczucie ,że ktoś trzyma kciuki za to żebym schudła, bardzo podoba mi się taka inicjatywa, ale już w lutym się kończy, dlatego będe musiała poszukać innej grupy wsparcia.
Odnośnik do komentarza
Claudyn nic się nie martw, akcja Postanawiam w Nowym Roku...może się i kończy w lutym, ale wsparcie jakie tam otrzymałaś nie.:) Więc jak nie uzyskałaś jeszcze zaplanowanego efektu, to walcz dalej, napewno dziewczyny z akcji Cie nie opuszczą!
Ja właśnie ćwicze z moja małą Kasią w domu, szukam takich ćwiczen, które moge wykonywać nie tylko w klubie, jest ich sporo!;)
Odnośnik do komentarza
No właśnie to mnie pociesza, postanowienie mam zamiar zrealizowac do wakacji, a wsparcie mimo wszystko i tak będe miała, a jak jeszcze odbiorę nagrody i dostne te suplementy diety to będzie mi jeszcze łatwiej schudnąć i pozbyć się tej pomarańczowej skórki!
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...