Skocz do zawartości
Forum

Problem..było świtnie, ale niestety to już przeszłośc :(


Gość Grubasek13

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grubasek13
Witam was kochane :D

Mam do was taką sprawę . 3 lata temu wykryto u mnie cukrzycę typu 2 , lekarz przepisał mi lekarstwa po których w przeciągu niecałego roku schudłam z 10 kg i straciłam swoją dużo sylwetkę, tzn. ogromniasty balonowy brzuch i grube nogi. Ok. 6 miesięcy temu lekarz wyłączył mi tabletki gdyż wyniki były dobre a ja wyglądałam rewelacyjnie . Teraz niestety wszystko się zmieniło , kg niewiele ale widzę że dostaję znowu duże, grube uda, ręce ,boczki i troszkę też zaokrągliła mi sie buzia.Brzusio nie jest juz tak płaski, ale nie mogę na niego sporo narzekać. Czy któraś z was miała, ma lub przynajmniej wie co mogę zrobić?? jakie polecacie ćwiczenia wzmacniające i kształtujące poszczególne partie ciała?? Jakieś diety??Może nie szczególnie jakieś mocno odchudzające , ale takie które pomogą utrzymać mi prawidłowy wygląd i prawidłową masę ciała. chciałam jeszcze powiedzieć że podczas kuracji byłam na diecie Montiniaca ( jest naprawdę rewelacyjna, ale na mnie już nie działa :( a przynajmniej tak mi sie wydaje .)

Moja masa ciała to 67 kg a wzrost to 165 cm. u mnie w rodzinie nie ma drobnych kobiet( przynajmniej ze strony ojca ) , a ja w większej części wdałam sie w tatę.

Czekam na jakieś wiadmości, dziękuję i Pozdrawiam

Grubasek13 :*
Odnośnik do komentarza
Gość Grubasek13
tzn. specjalista mnie jest mi potrzebny , bo rozmawiałam na ten temat z lekarzem , jedynym co mi powiedział to, to że powinna być ona o niskim indeksie glikemicznym.

ćwiczenia mogę wykonywać każde także czekam na jakie porady :)
Odnośnik do komentarza
Co do diety-South beach- bo oan chyba opiera sie szczegółowo na dobore pokarmów ze wzgledu na ich indeks glikemiczny, ale w Twojej sytuacji nie wiem czy bedzie własciwa. Nie znam sie na tym.

Jesli chodzi o cwiczenia to polecam jogging i aerobic. Wpływa na ogolna sylwetke calego ciala- i bedzie pomocny w zrzuceniu pierwszych kg, potem mozna bedzie pomyslec o innych cwiczeniach na poszczegolne partie miesni: brzucha- A6W, cwiczenia na uda, posladki, nie rezygnując z tych pierwszych.
Odnośnik do komentarza
ja uważam, że każdemu na zdrowie wyjdzie jeżeli będzie odchudzał się z dietetykiem, bo niestety po tych wszystkich 'cud dietach' szybko wraca się do poprzedniej wagi, ale oczywiście do byle jakiego nie możesz iść, bo tylko wydasz kupę kasy, a może Ci on wcale nie pomóc..nie wiem skąd jesteś, ale w Warszawie jest bardzo dobra Klinika Diety Medlinea, gdzie specjaliści odpowiedzą Ci na każde pytanie, oprócz tego, że ułożą dietę, to także ustalą trening, a do tego będziesz mogła tam porozmawiać z psychologiem, przy takiej opiece chyba nie da się nie schudnąć ;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...