Skocz do zawartości
Forum

Grzybica pochwy, 16 lat? POMOCY BOJĘ SIĘ!! (ZDJĘCIA)


Gość Ola564

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 16 lat i odkąd pamiętam na "ściankach" pochwy zawsze co jakiś czas gromadził mi się dziwny, matowy, biały śluz (choć ciężko mi to nazwać śluzem, to nie jest śliskie, nie ma konsystencji śluzu - jest "suche", kruche, białe. Ma lekko nieprzyjemny zapach, ale jest to niemal niewyczuwalne). Oprócz tego wszystko zawsze było w porządku.
Ostatnio jednak spóźnia mi się okres i to już znacznie (pojawiają się zwiastujące go symptomy, to jest; pryszcze na twarzy, uczucie agresji etc., poza tym mija już miesiąc). Równolegle z tym wydarzeniem zaczęłam po raz pierwszy w życiu odczuwać pieczenie w okolicach intymnych. Pieczenie, swędzenie - aż chce się drapać. Wiem że to niehigieniczne, ale gdy tego nie zrobię, czuję się strasznie!! Ponadto dziś z pochwy wydobyło się coś dziwnego. Coś bardziej sprężystego, o konsystencji gąbki, początkowo bez zapachu, po roztarciu miało taki słodkawy zapach, nawet przyjemny. Czy to ma związek z pieczeniem, spóźnionym okresem? Dodam, że oprócz dwóch wymienionych rodzajów śluzu występował u mnie jeszcze jedynie brązowy, ale bardzo rzadko, o bardzo nieprzyjemnym zapachu.
1. Czego to oznaki? Mam na myśli zarówno te wydzieliny jak i pieczenie.
2. Czy iść do ginekologa? Zaznaczam że mam 16 lat. Strach, wstyd... Jak powiedzieć mamie? Boję się! I jakie są konsekwencje nie pójścia do ginekologa jeśli ewentualnie ma się faktycznie grzybicę?
3. Ostatnia rzecz, nie wiem czy to istotne: ale uprawiam seks oralny z kobietą, nigdy nie miałam kontaktów płciowych z mężczyznami. Zaznaczam że dziewczyna jest zdrowa. Mogę ją jakoś... zarazić? Co jej powiedzieć?
Ciąża nie wchodzi w grę.
Pomocy :(
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=30lykjp&s=8 http://pl.tinypic.com/view.php?pic=6y0hfs&s=8#.VOZFIC5A7FY

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...