Skocz do zawartości
Forum

PMS? Ciąża? Proszę o poradę


Gość Aneta0990

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aneta0990

Witam,
Chciałabym o coś spytać. Ostatnią miesiączkę miałam 26 stycznia, trwała 5 dni, miesiączki mam nieregularne więc troszke ciężko jest wyliczyć dni płodne ale powinny przypadać mniej więcej na 5-8 Lutego, akurat ostatniego dnia kochałam się ze swoim chłopakiem, zawsze używamy zabezpieczeń w dodatku chłopak zawsze wychodzi przed erekcją. Ostatnim razem coś poszło nam nie tak, po wszystkim chłopak położył się na mnie i po minucie zauważyliśmy że troszke z prezerwatywy wyciekło w okolice pochwy, nie jestem pewna czy coś było na narządach ale na wszelki wypadek szybko przemyłam wszystko ciepłą wodą.

3 dni póżniej miałam bóle podbrzusza i prawego jajnika, zauważyłam że miałam krwawienie, nie wielkie ze skrzepami. Od tamtej pory czasem pobolewa mnie podbrzusze, nawet brzuch też mnie boli. Miesiączkę mam dostać w sobotę. Od tamtego tygodnia mam mdłości, raz boli mnie głowa a raz przestaje. Mam podwyższoną temperaturę na lekko ponad 37 stopni, biust lekko pobolewa i sutki są nieco powiększone, czuje że często jest mi zimno, często muszę chodzić do łazienki. Sama nie wiem czy to przed okresem tak jest, wcześniej tak nie miałam. Czytałam o PMS objawy są podobne ale mam dopiero 20 lat. A może jednak coś się nam przytrafiło przez to że troszke wyciekło nasienia spod gumki. Ja wiem że jest to prawdopodobne ale przecież szybko umyłam poza tym nie mam pewności czy coś tam było, nawet nie wiem czy dostało się do środka. Czy takie objawy wskazują na ciążę czy PMS? Może to zwykłe objawy przed okresem choć wcześniej się nie zdarzały a ja dramatyzuje? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Gość Aneta0990

Tak wgl to czy to nawet możliwe, że jeśli to by była ciąża, to już w pierwszym tygodniu takie objawy co powinny po 3-4 tygodniach zacząć występować i że jest ich aż tyle? Może to głupie pytanie szukałam po forum i ludzie pisali że po 10 dpo się zaczynało żadko wcześniej a przypadku żeby ktoś przez coś takie wpadł żadnego...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...