Skocz do zawartości
Forum

grzybica pochwy, ropny stan zapalny, kiła, opryszczka?


Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy!!!
Objawy: obrzęk warg większych, zaczerwienienie, początkowo podskórne następnie widoczne "kulki" z płynem na wargach większych, powiększone i bolesne węzły chłonne pachwinowe, gorączka, brązowy mocz oraz bol nóg i pośladków.
Z takimi objawami meczylam się przez 2 tygodnie.
Aktualnie jestem po tygodniowym leczeniu: żel Pliva fem- do mycia, Tantum Rosa - do płukania zewnętrznego po kąpieli, Baneocin- maść, Multilac-oslona do antybiotyku, Unidox doustny antybiotyk -8dni, Macmiror kompleks- dopochwowy -6dni.
Po tej tygodniowej kuracji objawy się stanowczo zalagodzily, aczkolwiek nie całkowicie.
Nadal mam powiększone węzły chłonne pachwinowe, kilka krostek(zanikające wiec nie budzą obaw) dodatkowo ból gardła i kilka krostek w tylnej części języka.
Podczas kolejnej wizyty u Pani ginekolog dostalam nowe leki: roztwór Betadine do obmywania po kąpieli, osłonę Flumycon 100mg oraz to co przeraża mnie najbardziej Clindamycin MIP 300 2x dziennie 1 tab.
Proszę mi powiedzieć czy Clindamycin jest tutaj wskazany? Slyszalam ze nie cieszy sie dobra opinia, ponoć występują po nim obrzęki i zapalenie pochwy.
Przepraszam za tak banalne pytanie ale jestem potwornie przewrazliwiona i zaczynam popadać w depresje.
Szczególnie ze dostalam skierowanie na WR, CRP i HIV.
Czy infekcja pochwy która juz prawie wyleczylam moze ponownie wrócić po tym antybiotyku? Jest jakaś szansa na to ze pozbede się tego problemu raz na zawsze. To moja pierwsza infekcja. W poniedziałek odbieram badania krwi i strasznie się boje.
Ps. Mam jednego stałego partnera, który jest zdrowy, jestem sportowcem zawodowym, często chodze na basen.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...