Skocz do zawartości
Forum

wynik histopatologiczny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy jest tutaj mi ktoś w stanie pomóc ponieważ nigdzie nie moge znależć forum gin-onkologicznego, problem leży w moim wyniku ponieważ jeden lekarz powiedział ze mu to wręcz ujmuje ze przychodze do niego z włókniakiem ktory mi wykryto po operacji usuniecia torbieli z jajnika, no a drugi mnie ochrzanił ze olałam tak ważna sprawę i jak mogłam tak długo z tym zwlekać,poniewaz ma on dziwną budowe martwi mnie to ze mnie tak nastraszył, każe mi aż wyciągać mój materiał histopatologiczny z laboratorium na drugim koncu Polski i przywieżć do jego laboratorium a wynik brzmi tak
,,fibroma cellulare ovarii unilateralis. Cystis serosa parva et corpora albicantia ovarii unilateralis eo loco''
Guz wrzecionowatokomórkowy o plecionkowatej budowie i zwiekszonym indeksie mitotycznym 5\10 DPW bez martwicy;utkanie nowotworu dochodzi do otuszowanej lini resekcji. W dobranych wycinkach obecne utkanie histologiczne jajnika.
Jesli jest mi ktoś w stanie wytłumaczyc czy to cos grożnego i jakie będa najgorsze skutki tego to prosiłabym i z góry dziękuje !!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...