Skocz do zawartości
Forum

prawdopodobieństwo ciąży


Gość Alicja7595

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alicja7595

Witam,
zacznę może od samego początku:
w poprzednim miesiącu zmieniłam tabletki z lesinelle na ovulastan. Krwawienie z odstawienia pojawiło się w 4 dniu po odstawieniu tabletek. Pod koniec krwawienia miałam problem z zębem i dostałam antybiotyk. Nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się że do zbliżenia podczas kuracji antybiotykowej nie doszło, natomiast doszło do niego po zakończeniu brania antybiotyków. Kolejne 3 dni po antybiotyku odbywaliśmy stosunek z partnerem: pierwszy raz przerywany, dwa kolejne z prezerwatywą. Okazało się, że po kuracji antybiotykowej odnowiła mi się infekcja grzybicza, więc wstrzymaliśmy się ze współżyciem. Przez ponad dwa tygodnie nie uprawialiśmy seksu. W ubiegłą środę byłam u pani ginekolog, która zaleciła mi brać globulki dopochwowe do samego okresu, do tego robiła usg dopochwowe i nie powiedziała nic o ciąży. Dziś zaczyna się już 5 dzień po odstawieniu a okresu nadal brak... Dodam że jestem pewna, że żadnej pigułki nie pominęłam i brałam je w odpowiedniej porze, najwyżej z 1,5 godzinnym opóźnieniem. W międzyczasie miałam sesję więc bardzo się stresowałam.
Moje pytanie brzmi: czy jest to możliwe, żebym była w ciąży?
Tabletki biorę 1,5 roku; przy lesinelle krwawienie występowało zawsze 3 dnia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...