Skocz do zawartości
Forum

Zabarwiona wydzielina w I trymestrze!!!


Gość panipanipani

Rekomendowane odpowiedzi

Gość panipanipani

Witam,

dokładnie tydzień temu 29.01 lekarz potwierdził mi ciążę, powiedział, że to będzie 4 tydzień, Fasola miała 4mm. Stwierdził, że z powodu umiejscowienia jej na środku i, że jestem "dosyć wąska" oraz pobolewał mnie brzuch przepisał mi Luteinę 100 dopochwowo 1 tabletka 2x dziennie. Po tych tabletkach brzuch przestał aż tak boleć, czasem tylko występował bardzo delikatny, jednakże zaniepokoiło mnie to, że kilka dni po przyjmowaniu przestawałam (do teraz) odczuwać pierwsze objawy jakie miałam, nie bolały już piersi, brzuch, miałam tylko wzmożony apetyt. Na dodatek wczoraj zauważyłam na wkładce kremowy, dosyć blady śluz. Wiem, że tabletka się rozpuszcza i wszystko wypływa, jednak wcześniej było to białe. Teraz jest blado brązowe, a dzisiaj zauważyłam, że jest lekko zaróżowiony. Jest go bardzo niewiele. Tylko minimalnie co wypłynie i przy podcieraniu zauważyłam właśnie dziś wodnistą, różowa wydzielinę. Trochę się przestraszyłam i zastanawiam się czym to może być spowodowane?
Czy po przyjmowaniu dopochwowo Luteiny może zmienić się kolor wydzieliny?
Dodam, że nie boli mnie brzuch, czuję się dobrze - pomijając, że jem za dwóch, miewam wzdęcia i zaparcia, mam wrażliwe brodawki, okropne huśtawki nastrojów. Łykam kwas foliowy i jod na polecenie ginekologa. Następną wizytę mam 19.02, do tego czasu mam tylko wykonać glukozę, toksoplazmozę i grupę krwi. Nie wiem czy dla własnego uspokojenia zrobić betę czy od razu z tymi objawami iść do lekarza i "chuchać na zimne"?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...