Skocz do zawartości
Forum

problem z miesiączką


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zdecydowałam się napiać tutaj, ponieważ już nie mam pojęcia do kogo mam się udać po pomoc. Mam 25 lat i od zawsze jakies problemy z miesiaczką, na początku były (w porównaniu do teraz) normalne. Obfitość miesiączki i bóle nie do zniesienia, pierwsze 2 dni bez tabletek sie nie obyły. Udałam się do ginegologa, pierwsza była kobieta z NFZ, przepisala mi tabletki antykoncepcyjne, nie robiąc dosłownie żadnych badań, bo stwierdziła, że nie może mnie zbadać kiedy jestem jeszcze dziewicą, po czym odesłała mnie z kwitkiem. Oczywiście to była moja pierwsza i ostatnia wizyta u Pani Doktor, po której stwierdziłam, że będę kontynuowała leczenie prywatnie i tak też zrobiłam. Poszłam do ginekologa prywatnie, zrobił mi badania, i okazało się, że mam powiększony lewy jajnik i zapalenie szyjki macicy, po przepisanych przez Pana doktora lekarstwach było w porządku. Przyjmowalam tabletki antykoncepcyjne przez kilka lat-oczywiście z zlecanymi przerwami wszystko było w porządku, do czasu. od ponad roku moje problemy z miesiaczką przechodzą wszelkie granice wraz z ginekologami do których zwracałam sie o pomoc. Krwawienia mam praktycznie cały miesiąc, raz są mniej obfite raz bardziej. od lutego ubiegłego roku uczęszczałam do ginekologa, który nie miał zielonego pojęcia co mi jest i jak ma mi pomóc. przpisywał mi co miesiac tabletki o innej nazwie, ale z tym samym składem, mówiąc że są najlepsze... nie dawały żadnych rezultatow. Brałam pierwsza pigółkę i przez 10 dni plamienia były względne, przy jedynastej pigółce zaczynał mi sie okres i trwal do kolejnej pierwszej tabletki. i tak przez pół roku, po czym postanowiłam odstawić antykoncepcje. odstawiając pigółki problem nie ustąpił, mija kolejne pół roku, a ja dalej nie mogę uporać się ze swoim problemem. Ginekolog zrobił mi następujące badania: cytologia, usg i histeroskopia, po czym stwierdził że wyniki są dobre i odesłał mnie z następną receptą. proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

mam podobnie. tzn nie do końca, ale także mam ciagłe problemy z krwawieniami i plamieniami, które potrafią sie wlec do miesiaca... Obecnie jestem na luteinie, która nie pomaga wcale, w marcu ide do kotnroli i sama jestem ciekawa co na to mój lekarz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...