Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Chora sytuacja


Gość lukas888

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukas888

Moja siostra została zgwałcona. W czerwcu byliśmy całą rodzina na wakacjach we Francji. Sprawa jest w toku ale ją wygramy. Niestety zaszła w ciążę i nie chce usunąć, choć wszyscy ją do tego namawiamy. Wkurza mnie fakt że urodzi dziecko zwyrodnialca.
Byłem świadkiem tego gwałtu i możliwe że uratowałem jej życie, ich było dwóch , to była scena traumatyczna leżała z obitą twarzą a oni jej to robili.Gdybym jej nie znalazł zabili by ją. Dlaczego ona mimo wszystko chce urodzić, nawet jej mąż pogodził się z sytuacją ale nie ja. Oprawcy byli czarni i dziecko może mieć taki kolor skóry , to będzie przypominało mi te wydarzenia.Ona wydaje się nieporuszona.

Odnośnik do komentarza
Gość małaamii

Myśle, że to nie kolor skóry ale ogólnie sam fakt tego dziecka jego obecność będzie przypominać jej i wam zwłaszcza tobie bo wszystko widziałeś o tym przeżyciu. Mówiłeś sprawa w toku, znaczy ze zwyrodnialce pojdą siedziec? w którym miesiącu jest twoja siostra? i kiedy sie dowiedziała o ciązy?

Odnośnik do komentarza

Zostaw tą sprawę ,to jej decyzja i powinieneś to uszanować ,nie masz wyjścia,
zresztą jak można usunąć ciążę z czerwca ,nie da się ,po prostu.
szkoda ,że nikt od razu nie pomyślał o tabletce po...,teraz to mleko się już rozlało i trzeba to zaakceptować ,to dziecko nie jest niczemu winne.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Też tak uważam, że dziecko nie jest niczemu winne tak miało być kiedyś pewne fakty i wydarzenia będą przed Wami bardziej jasne i zrozumiałe dlaczego tak się stalo a nie inaczej, ale to trudna sytuacja jesteśmy tylko ludźmi i zawsze cierpienia i niesprawiedliwości będą nas dotykać od tego nie da się uciec, kochaj ie to dziecko jak będziecie umieli najlepiej bo to teraz najważniejsze dawać miłość gdzie jest smutek i dół totalny...

Odnośnik do komentarza
Gość alicjawkrainie

Ale Ty masz nierówno pod sufitem.. ta bajeczka kupy się nie trzyma. Jeszcze nie spotkałam się z przypadkiem by zgłoszony gwałt zaraz po ataku skończył się ciążą. Kobieta otrzymuje tabletkę po , by właśnie zapobiec niechcianej ciąży. I jak widać nie masz pojęcia o czym mówisz. Bo aborcji podlega zarodek, a nie dziecko , które się już rozwija i nabiera kształtów dziecka. Można tego dokonać wyłącznie w pierwszych tygodniach ciąży a nie miesiącach, więc do czego Ty chcesz namawiać? I jeszcze rodzina namawia? Czyli wszyscy ameby umysłowe? No w niezłym świetle postawiłeś teraz swoich bliskich. Jak chcesz trollowac to się najpierw tego naucz ;) bo bez wiedzy nawet to Ci się nie uda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...