Skocz do zawartości
Forum

możliwośc ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
1 stycznia mialam ostatnia miesiaczke(okres byl dzien za wczesnie), teraz spoznia mi sie drogi dzien. Od 3 dni mam wrazenie, ze to wlasnie ten dzien, boli mnie podbrzusze jak przy kazdym okresie, mam spuchniete piersi oraz pochwe, w ktorej jest bialy, gesty, lekko lepki sluz. 9 i 10 oraz 23,25,26 stycznia uprawialam peeting z chlopakiem, dbalismy o bezpieczenstwo, ale roznie to moze byc. Co moze mi dolegac? Czy moga to byc objawy ciazy? Dodam, ze w momencie w ktorym powinnam miec owulacje wczystko bylo jak zawsze, przezroczysty, rozciagliwy sluz i lekki bol w podbrzuszu (okres przez ostatnie pół roku miałam regularny).

Odnośnik do komentarza
Gość angela12345678

Hej! Potrzebuję porady, bo już wariuję.
21.12 odbyłam stosunek z prezerwatywą. 31.12 dostałam okres(cykl 28 dni). Z bólem brzucha, taki raczej normalny. 20.01 zrobiłam na wszelki wypadek test bHCG, wyszedł <0,1. Kolejną miesiączkę dostałam 27.01, ale zaniepokoiła mnie, bo krwawienie przez 2,5 dnia było, ale trochę mniej obfite niż zwykle, przez kolejne 3 dni wystapiło lekkie plamienie. Ból brzucha był jak zawsze. Wczoraj zrobiłam test płytkowy z apteki, jednak nie z pierwszego moczu, tylko jakoś przed południem, wyszedł negatywny. <br /> Od kilku dni częściej oddaję mocz.
Już sama nie wiem co mysleć. Pomóżcie, bo wariuję.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam. Musze sie kogoś poradzić bo niewiem co robić. A więc wraz z moim chłopakiem uprawialiśmy peeting. i doszło do wytrysku i odrazu wytarł członka w chusteczke (bez umycia ) i sytuacja powtórzyła sie w ciągu pół godziny zaraz potem próbowaliśmy współżyć ale bez wytrysku. teraz jest 3 dzień kiedy mi sie okres spóźnia czy jest możliwe że moge być w ciąży ? a mam nabrzmiałe piersi i okropnie wzdęte podbrzusze piersi mnie nie bolą tylko sutki mam strasznie wyczulone. ostatni raz to miało miejsce tydzień temu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...