Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża? 1,5 tyg spóźnia się miesiączka


Gość potrzebujaca

Rekomendowane odpowiedzi

Gość potrzebujaca

Witam. Ostatnią miesiączkę dostałam 15 grudnia. Przez cały grudzień nie współżyłam, to na pewno! W styczniu 2go dnia spodziewanej miesiączki kochałam się z chłopakiem, ale zabezpieczaliśmy się i raczej małe prawdopodobieństwo na jakąkolwiek wpadkę. Dokładnie 4 grudnia miałam dostać okres. Spóźnia się do dzisiaj, czyli już 9 dni. Zrobiłam test 9 stycznia - negatywny. Miała ktoś coś podobnego? Pomocy, bo zaczynam się rozbijać..

Odnośnik do komentarza
Gość Michalinau

Nie napisałaś nic czy masz okresy regularne,ile trwają,czy zastosowana antykoncepcja nie zawiodła (np. prezerwatywa nie pękła itp).
Rozumiem,że okres powinnaś dostać 4 stycznia (a kochałaś się z partnerem w 2-gim dniu spodziewanej miesiączki czyli 6 stycznia) a nie grudnia jak napisałaś..
Jeśli chodzi o test ciążowy to zrobiłaś go zdecydowanie za wcześnie..aby wynik był wiarygodny należy go zrobić po ok 10-14 dniach od stosunku..najlepiej zaś po 14 dniach. Możesz dla pewności 100 % wykonać test HcG.

Niewiele mogę Ci więcej doradzić bo podstawowych kwestii nie napisałaś o które pytam na początku.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...