Skocz do zawartości
Forum

Biały śluz, bóle brzucha i piersi a spirala antykoncepcyjna


Gość agneshs

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie miesiac temu zrobilam spirale przespalam sie z facetem bo chcialam zobaczyc czy to dziala ze mozna zajsc w ciaze spoznia mi sie okres w sobote polecialo mi troche krwi to wygladalo jak okres z czarnym a teraz mi leci caly czas sluz mam bule brzucha piersi co to moze byc prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Bóle brzucha i piersi wskazują na okres. Prawidłowo założona spirala nie powinna być w ogóle wyczuwalna i nie powinna powodować żadnych objawów. Powinnaś zgłosić się do lekarza w celu sprawdzenia co jest nie tak oraz ewentualnie zrobienia badań, które odpowiedzą na nurtujące Cię pytanie o ciążę.

Odnośnik do komentarza

ok rozumiem ciebie ale dlaczego mialam taki objaw ze poleciala mi krew normalna i zarazem taka spieczona to bylo 29.01.2011 sobota rano pozem przez caly dzien calo noc i nidziele i poniedzialek leci mi zluz i mam bole brzucha na dole tak jak zawsze milam blue brzucha na dole przed okresem a dzis robilam siku wytaral sie a na papierze mialam taki sluz i krew co to znaczy???

Odnośnik do komentarza

W tym przypadku na Twoim miejscu poszłabym do lekarza, ponieważ ewidentnie coś jest nie tak. Czarna krew z domieszką skrzepów może świadczyć o jakimś niepokojącym stanie zapalnym. A być może w czasie stosunku doszło do przemieszczania spirali i uszkodzenia czegoś wewnątrz. Nie ma co zwlekać!

Odnośnik do komentarza
Gość Vika9653

Witam. Nie mogę brać tabletek antykoncepcyjnych, bo mam bóle nóg, głowy, plamienia pomimo zmiany środków już kilkukrotnie. Prezerwatywy też niestety nie wchodzą w grę. Czy mogę założyć wkładkę domaciczna, pomimo ze nie bylam w ciazy I czy to jest bezpieczniejsze Jeśli chodzic I ryzyko zakrzepicy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...