Skocz do zawartości
Forum

możliwa ciąża ?


Rekomendowane odpowiedzi

hej. mam problem bowiem stresuje się ze mogę być w ciąży. z chłopakiem od czasu ostatniej miesiaczki kochalam się tylko raz (w sylwestra) zabezpieczając się dwiema prezerwatywami + partner nie dochodzi we mnie oraz robił mi placówkę. okres mam dostać w niedziele czyli za 5 dni. od kilku dni bolą mnie piersi i brzuch tak jak przed okresem ale do tego jestem oslabiona a z mojej pochwy leci bialawy lekko kleisty ale nie ciagnący śluz. czy ciąża jest w tym przypadku bardzo możliwa? proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

nowazproblemem
Myślę że nie jesteś w ciąży, jeżeli była prezerwatywa i nie skończył w Tobie to nie ma możliwości zapłodnienia. Śluz zależy od naszego organizmu ja zawsze mam śluz przed okresem czasami biały lub przezroczysty. Poza tym myśle że takie nawarstwianie prezerwatyw może bardziej zaszkodzić niż pomóc.

dziękuję za odpowiedź :) wiem okropna panikara ze mnie i w sumie prezerwatywy odbierają mi w duzym stopniu przyjemność ale jakoś do tabletek antykoncepcyjnych nie jestem przekonana :/ może jeszcze nie do końca jestem gotowa na seks...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...