Skocz do zawartości
Forum

Rozszyfrowanie instrukcji brania luteiny


Rekomendowane odpowiedzi

od pierwszego dnia cyklu przez 10 dni , 2 razy po 1 tabletce.
potem od 16 dnia cyklu do 26 (dnia cyklu powinno byc jak przez dziesiec dni masz brac, chyba sie gin. pomylil) 2 razy dziennie po 1 tabletce i potem nie bardzo juz wiem w tym pkt 3 o co chodzi. Strasznie ciezko to rozczytac. Jak nie ogarnelas o co chodzi to moglas mu poweidziec zeby ci jeszcze raz wytlumaczyl.
Aaa... i generalnie masz to przez pol roku brac.
A to masz brac na nieregularne miesiaczki czy na zaciazenie czy na co? Jaki jest powód?
Bo troche dziwne jest to napisane, nie spotkalam sie jeszcze z takim czys zeby co cykl to inaczej brac luteine. Zazwyczaj sie chyba bierze wciaz tak samo. np. co cykl od 16-26cyklu albo od niewiem zalozmy 5 dc. Chyba bedziesz musiala pojsc ponownie do lekarza zeby ci jeszcze raz wytlumaczyl.

Odnośnik do komentarza
Gość AdrIannaNowa-1

Pani zapisała mi luteinę na wywołanie okresu. Zanikł mi prawdopodobnie przez branie citalu. No i właśnie trochè tego nie czaję bo jak mam brać tabletki dwa razy dziennie przez pierwsze 10 dni cyklu... Jak nie wiem kiedy on się zaczyna. Luteinę dwa razy dziennie biorę już od 2 tygodni i narazie nic.Napisałam tutaj bo właśnie lecę za granicę i joe mam takiej możliwości. Tłumaczyła mi ze dwa razy a ja oczywiście zapomniałam..

Odnośnik do komentarza

A kazala brac ja az 2tyg? Hm... zazwyczaj okres dopiero przychodzi po odstawieniu luteiny. Wiec lepiej ja odstawic teraz i poczekac na okres i po dostaniu okresu niech pani bierze od 16 dnia cyklu, po 1 tabletce dwa razy dziennie. Przez 10 dni czyli do 25 dnia cyklu. I odstawic i poczekac na nkres i potem znow od 16 dnia cyklu do 25 tak samo przez pol roku. Tak jak jert na tej kartce. I zapewne po tym pol roku kazala przyjsc na kontrole co?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...