Skocz do zawartości
Forum

Czy przerwać zażywanie luteiny?


Gość srz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, musze się was poradzic jak myslicie, co powinnam zrobic w takiej sytucaji, gdy biore na uregulowanie miesiaczkek Luteine, która przepisał mi ginekolog. Mam brac zawsze od 16 dc do 26 dc. I tak tez zaczęłam brac jak zawsze. Pojawił się problem, ponieważ w dzień przed wzięciem 6 tabletki dostałam okres. I tu pojawia się pytanie czy lepiej jakbym przerwała branie czy wziac ja do tej 10 tabletki? Dodam jescze, iż 7 tabletke gdy okres juz byl wzielam, ale tak sie zastanawiam czy dobrze robie, bo w koncu powinnam juz liczyc od pierwszego dnia okresu kolejne 16 dni, że by zaczac brac luteine. :( Sama nie wiem co mam zrobic, a boje sie zeby nie pomieszac swojego cyklu do reszty jak przerwe albo jak nie przerwe. :/ W dodatku okres troszke wygladal inaczej niz zawsze, poniewaz o dziwo nie bolał mnie brzuch jak zawsze w pierwszy dzien miesiączki jedynie lewy jajnik lekko jak i rowniez nie bola mnie piersi. Wiec oby sie nie okazalo ze to wcale nie jest moj okres tylko hm.... nie wiem w sumie juz sama. Co mam zrobic. :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...