Skocz do zawartości
Forum

stes przez petting


Gość ciekawska96

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ciekawska96

Witam . Bardzo stresuje sie pewna sytuacja . Jestem dziewica i w wieczor kiedy uprawialam petting mialam ostatni dzoen plodny lub nie , nie pamietam zakończenia miesiączki. Do rzeczy. Moj partner w trakcie wydzielal preejakulat lub sperme sama nie wiem . Ja z podniecenia rowniez mialam wiele wydzieliny . Partner chcial mnie dotknąć czlonkiem lecz nie pozwalam lecz czase mogl dotknac . Raz masowal mnie palcami w okolicach wejscia do pochwy . Przed tym wytarlam sie papierem a gdy po kilku sekumdach wzielam jego palce to byly suche wiec RACZEJ nic na nich nie przeniósł . Po tym poszlam sie obmyc , rece oraz dokladnie miejsca intymne . Pozniej jak juz wczesniej pisalam probowal dotknac mojego miejsca intymnego swoim . Moglo mu sie to udac a nie wiem czy czlonek byl suchy . Po tym rowniez poszlam sie wykapac. Czy jest jakies ryzyko zaplodnienia ? Nie doszlo do penetracji ale martwi mnoe prawdopodobienstwo meskiej wydzieliny w okolicach wejscia do pochwy . Bardzo się stresuje caly dzien boli mnie brzuch i czuje pobolewanie jajnikow . Okres bede miala dopiero za ok 10 dni . Umre ze stresu do tego czasu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...