Skocz do zawartości
Forum

Nadmiernie wysuszona skóra


Gość Plastikowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Plastikowa

Witam :) Mam od pewnego czasu problem z nadmiernie przesuszoną skórą. Jakieś dwa miesiące temu, odkąd dostałam od ginekologa takie tabletki Mastodynon (podejrzewam, że mogą one być właśnie przyczyną) byłam bardzo zadowolona ze stanu mojej skóry. Po jakimś miesiącu zniknęły mi pryszcze na ramionach i plecach a co najważniejsze na twarzy. Mogę teraz śmiało powiedzieć, że skóra na mojej twarzy jest wyjątkowo czysta. Jednak ostatnio zaobserwowałam nadmierne przesuszenie na zwłaszcza na czole i w brwiach. Skóra mi schodzi płatami jak po oparzeniu słonecznym. Nie chodzę na solarium, a do tego jest zima. Nie chcę przerywać brania tych tabletek, bo jak ostatnio musiałam zrobić sobie przerwę ze względu na grypę (jelitową), to problem z pryszczami chwilowo wrócił, ale problem przesuszenia nie ustąpił wcale. Więc już sama nie wiem od czego to jest. Może powinnam jakieś badania zrobić ? Albo zastosować jakąś dietę ? To na prawdę ładnie nie wygląda zwłaszcza w brwiach. Nawet już przestałam stosować kosmetyki...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...