Skocz do zawartości
Forum

Silny ból podczas i po stosunku


Gość alicjastaraczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość alicjastaraczek

Od ponad 1,5 roku współżyje z partnerem.Jest to moj pierwszy i jedyny partner.Od początku odczuwam silny i dziwny ból podczas stosunku.Po użyciu prezerwatyw odczuwam także swędzenie i pieczenie.Od niecałego roku biorę tabletki antykoncepcyjne , ból jest znacznie mniejszy.Jednak ostatnio , po 6 miesięcznej przerwie ( stwierdziłam , że może odczekam jakiś czas i znajde rozwiązanie na owy problem) odbyłam stosunek z partnerem.Wtedy ból był naprawde dziwny , ponieważ czułam jakby nie tylko coś blokowało ale i rozrywało pochwe.Ból był ogromny i nie do zniesienia.Najbardziej zdziwiło mnie to , że po stosunku , biorąc prysznic czułam straszne szczypanie podczas użycia płynu do higieny intymnej.Chodzę regularnie do ginekologa , który mnie bada.Według niego wszystko jest w porządku , nie ma u mnie tyłozgięcia macicy ani nie miałam ostatnio żadnej infekcji , myśle że problem nie dotyczy nawilżenia bo choćby używanie różnych lubrykantów nie pozwolilo pozbyć się tego problemu , myśle też ze to nie problem psychiki , ponieważ decyzja po współżyciu nie była podjęta od tak , partner jest osobą której bezgranicznie ufam i uprawianie seksu było świadomą decyzja.Nie wiem już co robić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...