Skocz do zawartości
Forum

Skąpe miesiączki po seksie analnym a ciąża


Gość majakropka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majakropka

Witam. Mam 18 lat i 27 października uprawiałam z chłopakiem seks analny, niestety bez zabezpieczenia, ale trwało to krótko i nie doszło do wytrysku, jednak myślę, że płyn wydobywający się z jego penisa mógł dostać się do moich narządów. Mam nieregularne miesiączki (25-27 dni), a 20 listopada, 24 dnia cyklu, dostałam okres. Trwał on jak zwykle prawie 7 dni w tym 3 intensywnie, ale towarzyszyły mu nieco inne objawy. Przede wszystkim ostry ból piersi i jajników, co mi się wcześniej nie zdarzyło, albo nie zwróciłam na to uwagi. Po miesiączce co jakiś czas pobolewał mnie brzuch, zwłaszcza odczuwałam kłócie w okolicach jajników i pępka. Tydzień później wykonałam test ciążowy, który nie wykrył ciąży. Następny okres dostałam 17 grudnia. Trwał tyle czasu co zawsze, również towarzyszył mu ból piersi, ale jakby nieco słabszy niż poprzednio. Poza tym wszelkie bóle były jakby słabsze niż zwykle. Następny okres pojawił się 11 stycznia i trwał normalnie przez 2 dni, towarzyszył mu lekki ból piersi i bardzo słaby ból brzucha. Trzeciego dnia wystąpiło już tylko "plamienie", a dzisiaj, czyli czwartego dnia, rano zauważyłam dziwną brązową krew, która wydobywała się dość intensywnie, ale w małej ilości. Teraz nadal obserwuję brązowe plamienie. Po tym "wypadku" z 27 października już nie współżyłam, więc boję się, że mogę być już w trzecim miesiącu ciąży, pomimo tych "miesiączek", które przecież mogą występować w trakcie pierwszego trymestru, oraz negatywnego wyniku testu ciążowego wykonanego po miesiącu od zdarzenia. Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Idź do lekarza, ponieważ tylko on jednoznacznie stwierdzi czy jesteś w ciąży lub co Ci dolega, bo skoro masz jakieś zaburzenia to nie lekceważ tego! Na ogól seks analny nie stwarza ryzyka ciąży, ale wiesz jak jest... nigdy nic nie wiadomo. Dlatego zbadaj się, zrób odpowiednie badania i raz na zawsze (a przynajmniej na teraz) rozwiej swoje wątpliwości. Zadbaj też o swoje zdrowie i porozmawiaj z lekarzem o zmianach w swoim cyklu. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...