Skocz do zawartości
Forum

Czy jest możliwość, że jestem w ciąży po pieszczotach?


Gość dzasta214

Rekomendowane odpowiedzi

witam. jestem kobietą i mam 18 lat. chciałabym się dowiedzieć czy poprzez pieszczoty (12dni przed kolejnym okresem) palcem a później chwilowym włożeniem penisa do pochwy ( dosłownie 3razy wsuniecie go na 3-4cm i wyjęciem od razu) pragnę zaznaczyć ze do błony dziewiczej na pewno nie dotarł ( nie miał wytrysku) mogę być w ciąży? mój chłopak twierdzi ze na pewno nic nie było bo by czuł i ja też. Ufam mu, ale mimo wszytko wole zapytać się fachowców. po całym zajściu zrobiłam test tzn 3 dni po pieszczotach wyszedł negatywnie, wiem ze za szybko, dlatego kolejny zrobiłam 6 dni po pieszczotach, również negatywny w pełni. całe zdarzenie miało miejsce 29 grudnia wieczorem. jednak dostałam okres w normalnym dniu ( kalendarzowo ) tak jak miałam dostać, był taki jak zawsze na początku obfity i stopniowo coraz lżejszy, trwał 5-6dni, tyle co zwykle. Wtedy przestałam się martwić jednak po okresie naczytałam się chyba zbyt wielu wypowiedzi ludzi na forach i znów dopadł mnie strach i nerwy. dodam ze boli mnie tak jakby żołądek, nie wiem czy to z nerwów czy ma to może coś wspólnego z tym co miało miejsce. pozdrawiam i bardzo proszę o szybką odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość Amorek1234

Kochałam się ze swoim chłopakiem,użyliśmy prezerwatywy.Wszysto wydawało się być wporządku ale kiedy się kochaliśmy,prezerwatywa była dość mokra ze strony zewnętrznej. Przerwaliśmy stosunek.Boję się,że to w czym wilgotna była prezerwatywa dostało się do mojego środka a tam mogły być plemniki? Mam 17 lat,mój chłopak jest w tym samym wieku. Od prawie trzech miesięcy walczy z chorobą...ma raka.

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie nie masz się czego obawiać skoro był okres i wszystko wygląda w porządku. Jednak pamiętaj na przyszłość, że z penisa może na samym początku wycieknąć płyn preejakulacyjny, który może zawierać plemniki i stwarzać ryzyko niechcianej ciąży. Prezerwatywy nie są takie drogie :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość kasia12755

w ostatni dzień miesiączki pieściłam sie z moim chłopakiem . po chwili on trzymał swojego penisa po czym włożył mi palec do pochwy . nie miał wytrysku . ja jestem dziewicą . czy mogło dojść do zapłodnienia ? dodam, ze mój cykl trwa 28 dni . 2 dni po tym byłam u ginekolog a ona stwierdziła ze dopiero teraz zaczyna mi sie śluz płodny < jest mała niteczka> i jestem dziewicą . jaka jest możliwość zajścia w ciąże ? strasznie sie boje ... robiłam test 15 dni po tym zdarzeniu . czyli w 19 dniu cyklu . negatywny .

Odnośnik do komentarza

Zdaje sobie sprawe, ze moje pytanie moze wydac sie glupie, ale wolalabym sie upewnic. Spoznia mi sie okres 3 tygodniu, jestem przed slubem i w zwiazku z tym jest wiele stresow. Wiem ze stres moze miec duzy wplyw na organizm kobiety ale az taki? Calowalam sie z chlopakiem polozyl sie na mnie dostal wzwodu ale nie bylo wytrysku (no chyba ze taki ktorego nie poczul). obydwoje mieslimy bielizne. Czy jest mozliwe aby doszlo do zaplodnienia? Czy jest sens robic jakikolwiek test?
Zapomnialam powiedziec ze jeszcze nie wspolzylam wiec (o ile tamopon nic nie namieszal...) to jest jeszcze blona dziewicza...

Odnośnik do komentarza

Mam krepujace pytanie. 23 grudnia skonczyl mi sie okres a w sylwestra uprawialam petting z moim chlopakiem. tzn on dotykal mnie w okolicach lechtaczki ale nie wkladal palcy do mojej pochwy. Z jego czlonka wydobywal sie plyn preejakulacyjny i obawiam sie ze mogl dotknac najpierw swojego czlonka a pozniej moich miejsc intymnych, ale podkreslam ze nie wkladal palcy do mojej pochwy. Czy jest szansa ze jestem w ciazy? Bardzo sie boje robilam test 6 dnia po tym zdarzeniu wyszedl wynik negatywny ale caly czas sie boje. Miesiaczke bede dopiero miala za kilka dni. Prosze o szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość Dominika171717

Witam! mam 17 lat tydzien temu uprawialam z moim chlopakiem pettink mial wytrysk troche spermy bylo na mojej rece ale wszystko wytarlam chusteczka. czy przy tym jak sie ubieralam i dotknelam swojej bielizny jakims cudem moglo dojsc do dostania sie plemnikow do mojej pochwy i czy moge byc w ciazy? dodatkowo od tamtej pory czuje bol w okolicach jajnikow taki jak w czasie miesiaczki (ostatnia zaczela sie 4stycznia a skonczyla 10). bardzo prosze o pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Czy jest możliwe zajście w ciąże , jeśli dzień przed okresem się kochalam z chłopakiem? a na następny dzień miałam już okrez i to taki jak zawsze?? dodam, że uprawiając seks nie doszło do wytrysku, czy ciąża jest wtedy możliwa??

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobieństwo ciąży w pełnym stosunku wynosiłoby 1:6000 (PI fazy I dla 4 dc przy cyklach 28-dniowych wynosi 0,2 - mowa o PI obliczanym w Europie, a nie w krajach trzeciego świata.) Tu był petiing, więc prawdopodobieństwo ciąży jest bliskie 0.

Ale dziewicą to ty nie jesteś. Dziewictwo to coś więcej niż kawałek błony, to brak doświadczeń seksualnych. Dziewczyna, której błona dziewicza uszkodziła się np. podczas urazu moim zdaniem jest dziewicą, podczas gdy dziewczyna, która odbywa stosunki analne albo oralne, by "chronić dziewictwo", dziewicą tak naprawdę nie jest.

A poza tym błona dziewicza nie stanowi przeszkody dla plemników. Jeśli chłopak będzie miał wytrysk z odległości na przedsionek pochwy, możesz zostać ciężarną dziewicą.

Odnośnik do komentarza

Witam. Jestem w 10 dniu cyklu. 6 dnia cyklu skończył mi się okres. Badalam szyjke macicy , która jest nisko i jest twarda. Występuje metny szybko rwacy się sluz. Czy wszystko zatem jest okej? Czy taka szyjka moze wskazywac na ciaze? Mimo iz sie zabezpieczam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...