Skocz do zawartości
Forum

Biały śluz z pochwy, ból piersi i podbrzusza a ciąża


Gość sandraaa

Rekomendowane odpowiedzi

kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia, jednak nie doszedl we mnie.mialam wtedy dni nieplodne.teraz spoznia mi sie okres juz 6 dzien robilam test lecz nie wykazal ciazy ,po trzech dniach zrobilam znowu lecz takze nie wykazal ciazy.. dodam ze leci mi bialy sluz i mam odczucie jakbym dostala miesiaczke ale jednak nie..teraz bardzo bola mnie piiersi.. czy sa to objawy ze jestem w ciazy ?czy test moze nie wykazywac ciazy? dlaczego spoznia mi sie okres? moze sie spozniac od stresu , od alkoholu i od tabletek? ogolnie mialam regularnie miesiaczki..bardzo sie boje prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Stres jest częstą przyczyną rozregulowywania okresu, więc istnieje takie prawdopodobieństwo. Nawet jeśli chłopak nie doszedł będąc w Tobie, to mogło dojść do wytrysku preejakulatu i mógł on zawierać plemniki. Ból piersi jest objawem zbliżającego się okresu, ale nie wiem, co jeszcze może oznaczać.

Odnośnik do komentarza

mam problem, gdyż obawiam sie ze moja kobieta moze być w ciąży. Z rana przed spotkaniem miałem takie cisnienie na sex ze ulżyłem se 2 razy potem z 5 godzin później pojechalem do dziewczyny z drobnych igraszek przeszlismy do penetracji trwała ona może z 3 sekundy gdyż oswiadczylem ze bez gumek nie bedziemy działac, 2 tygodnie od tego zajscia spanikowałem mysla o ciazy jak i moja dziewczyna teraz ma bule brzucha i ból piersi czy mozliwe ze to ciąża?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...