Skocz do zawartości
Forum

Pęknięta prezerwatywa podczas stosunku bez wytrysku


Gość Olkaaa15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 15 lat. Ostatnio uprawiałam petting z moim chlopakiem. Mam okres co 28 dni. Był to pierwszy dzień po zakończeniu mojej miesiączki. miesiączke mam zazwyczaj 7 dniową. No to ja piesciłam jego narządy on moje, brał mi palcem, miał 2 razy wytrysk.Oczywiscie z dala od moich narządów. Po każdym wytrysku myliśmy ręce. Byliśmy pod wpływem alkoholu i emocji, chciałam przeżyć z nim pierwszy raz więc poprosiłam żeby wyjął prezerwatywe. no to nałożył ale chyba była za mała. Mieliśmy problem równierz z wsadzeniem ponieważ jego członek robił sie miękki. No to udało sie wsadził i co chwila wyjmował i poprawiał sobie gumke w pewnej chwili wyjął i zauważyłam, że pękła gumka. nie było wytrysku. Jego członek był suchy a ten nasz \"stosunek\" bolesny trwał niemal 5 minut nawet mniej. Boję sie, że jednak mogła bym zajść w ciąże. Jutro powinnam miec okres ale boje sie że może mi sie spóźnić, ponieważ bardzo się stresuje ponad miesiac. To samo boję sie zrobić testu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli do stosunku doszło dzień po miesiączce to jest to dzień niepłodny, więc ryzyko było mniejsze. Te problemy, które Was wtedy spotkały pewnie związane były ze stresem, ale alkohol tez nie pomógł, wiesz mi... Moim zdaniem raczej w ciąży nie jesteś, ale jeśli stresujesz się miesiąc to okres może Ci się spóźnić. Nie ma się czego bać, zrób test i odetchnij z ulgą, bo naprawdę jest wielka szansa, że będzie negatywny. Na przyszłość jednak radzę nie łączyć alkoholu z seksem, szczególnie w Twoim wieku. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...