Skocz do zawartości
Forum

Myślenie o ciąży po stosunku z prezerwatywą


Gość Daria-Ona

Rekomendowane odpowiedzi

19 dni temu kochałam się z chłopakiem. Dokładnie tydzień po stosunku dostałam okres, chłopak podobno nie miał wytrysku we mnie. Ale odrobina mogła się dostać, mieliśmy prezerwatywę. Podobno okres wyklucza ciążę, ale czasem zdarzają się i takie przypadki, że dziewczyna ma okres do 3 miesiąca ciąży. Zaraz po okresie uspokoiłam się i nie myślałam o dziecku, ale teraz znowu nachodzą mnie dziwne myśli, jakieś schizy. Nie wiem czy już sama wmawiam sobie różnego rodzaju objawy ciąży, czy one faktycznie są. Po test pójdę i uwierzcie, boję się wyniku . Ale jak myślicie? z własnego doświadczenia jest duże prawdopodobieństwo ciąży? PS. Nie jestem jakąś gówniarą, która nie wie co to seks i antykoncepcja. Jestem w stosownym wieku tak sądzę do uprawiania seksu, ale mimo wszystko mamusią jeszcze nie planuje być. Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi z które z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Jeśli mieliście prezerwatywę to chyba nie ma się czym martwić. Ale wydaje mi się, że jeśli tak panicznie boisz się macierzyństwa to nie jesteś jeszcze gotowa na współżycie, ponieważ seks zawsze wiąże się z tym ryzykiem. Jeśli mimo wszystko nie chcesz z niego zrezygnować może pomyśl o dodatkowym zabezpieczeniu, czyli np. pigułki + prezerwatywa. To w miarę bezpieczne połączenie i naprawdę trzeba by mieć pecha, żeby wpaść.
Co do twojego pytania... Jedynie lekarz i badanie krwi jest w stanie stwierdzić czy jesteś w ciąży. Chociaż mi się wydaje, że to tylko Twoja psychika płata Ci figle. Przemyśl sobie pierwszą część mojej odpowiedzi.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...