Skocz do zawartości
Forum

Upławy a ciąża


Gość Thabu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Podczas poprzedniego okresu pierwszego dnia był z brązową wydzieliną, a nastepnie juz kilka dni był zwykły. Sytuacja wyglada nastepujaco. W tym miesiącu okres (tj. 10.01.) mojej dziewczyny spoznil sie kilka dni i trwał niecały dzień (normalny okres - z krwią). Natomiast dzisiaj pojawiła się znowu brązowa wydzielina - to jest ponad tydzien po spodziewanej miesiaczce. Zaznaczam, że nie ma znaczących objawów ciąży. Stosunek odbył się w połowie cyklu, był przerywany. Czy duże jest prawdopodobieństwo ciąży? I dlaczego jednego dnia okres był taki jak zwykle, a tydzień pozniej pojawila sie ta wydzielina? Prosze o uzasadniona odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Być może Twoja dziewczyna ma upławy i stąd ta wydzielina. Jakkolwiek, jednodniowy okres nie jest czymś normalnym i radziłabym udać się do lekarza w celu zdiagnozowania, co jest nie tak. Co do ciąży... Stosunek przerywany nie daje żadnej pewności, że nie doszło do przedostania się śladowej ilości plemników. Połowa cyklu to dni płodne, więc ryzyko ciąży jest zwiększone. Zróbcie test ciążowy albo rozwiążcie test online: http://abcantykoncepcja.pl/czy-jestem-w-ciazy-zrob-test-online

Odnośnik do komentarza

Witam. 10 dni przed spodziewaną miesiaczką miałam niewielkie uplawy, ktore wystepowaly tez po stosunku. Miesiaczka sie nie pojawila 10.09 (termin w ktorym powinna wystąpić), 13.09 zrobilam test wyszedł negatywnie. 20.09 (10 dni po spodziewanej miesiaczce) rowniez zrobilam test, wynik negatywny. Nadal brak okresu. Czy nadal powinnam miec jakies wątpliwości do tego czy jestem w ciąży czy nie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...