Skocz do zawartości
Forum

Przyklejenie plastra antykoncepcyjnego w inny dzień cyklu


Gość tennie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od niedawna zaczelam metode antykoncepcji a mianowicie plastry Nalezy je przykleic w pierwszy dzien cyklu niestety w wyniku pomylki nakleilam plaster za wczesnie dostalam tylko plamienia a nie miesiaczke byl to 21dzien cyklu mam nieregularne miesiaczki stad pomylka Nie odklejalam plastra czy bedzie on normalnie dzialal teraz?nie musze stosowac innej metody antykoncepcji podczas stosunku?

Odnośnik do komentarza

Jeśli przykleiłaś go za wcześnie to tak jakby nie wywiązałaś się ze swojej części umowy, więc teraz nie oczekuj, że plaster wywiążę się ze swojej, czyli pełnej ochrony antykoncepcyjnej. Generalnie najgorzej jest jak się przyklei za późno, ale teraz też troszkę to rozregulowałaś, więc przez najbliższy czas polecam dodatkową metodę antykoncepcji, np. prezerwatywy.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, Stosuję plastry EVRA. Powinnam wczoraj zrobić tygodniową przerwę po wykorzystaniu 3 plastrów. Przez pomyłkę ( z rozpędu) nakleiłam plaster z kolejnego opakowania. Czy teraz mam poczekać kolejny tydzień i wtedy zrobić przerwę? Czy nie czekać i teraz już go odkleić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...