Skocz do zawartości
Forum

Opóźnienie w przyjęciu tabletek i zażycie dodatkowej a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zazywam tabletki Yasmin.
Moj problem jest troche skomplikowany. Po odbyciu 7 dniowej przerwy przyjelam 1 tabletke z opakowania normalnie o 14, tego dnia wspolzylam rowniez. Drugie dnia zapomnialam wziac tabletki o zwyklej porze i przyjelam z 10 godzinnym opoznieniem. Tego dnia rowniez wspolzylam chociaz chlopak nie skonczyl we mnie, tylko na zewnatrz. Trzeciego dnia, rano o 9 bylam troche zdenerwowana i wzielam nastepna tabletke {mimo ze wiem ze przyjmowanie dodatkowych tabletek, nie ma znaczenia w dodatkowej ochronie} pozniej o 14 wzielam normalnie tabletke jak powinnam. Bardzo prosze o wyjasnienie mozliwego ryzyka.

Odnośnik do komentarza
Gość nicolette355

Nie ma ryzyka, bo przyjelas tabletke z 10-godzinnyn opoznieniem, a dopuszczalne wynosi 12h. Ale jednak staraj sie je brac regularnie i unikaj takich sytuacji. Poza tym jestes w polowie opakowania, a ten okres jest najmniej ryzykowny.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie nie byla to polowa opakowania. Normalnie bym sie tym nie przejela ale byl to drugi dzien wziecia tabletki dlatego tez sie przestraszylam. Czy jest duze ryzyko z opoznieniem jak 10 h w 1 tygodniu przyjmowania? dopiero drugi dzien. I co wiecej, przyjelam ta tabletke dodatkowa rano 0 8. Nie wiem czy troche nie zagmatwalam organzmowi sprawy skoro normalnie chcialam wprowadzic zazywanie tabletek o 14.00

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...