Skocz do zawartości
Forum

Ból nerek i kilkugodzinny okres a ryzyko ciąży


Gość mimas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem. Kochałam się z partnerem w dni niepłodne z zabezpieczeniem. Kończył we mnie, ale sprawdzaliśmy i prezerwatywa nie pękła. Po 2 tygodniach dostałam normalny okres w terminie. Tydzień po miesiączce kochałam się znowu, z zabezpieczeniem, on nawet nie kończył we mnie ale możliwe, że przed stosunkiem przez przypadek dotkną członkiem moich warg sromowych. Problem w tym, że po tygodniu zaczęłam mieć lekkie zawroty głowy. Później miałam już wszelkie objawy nadchodzącego okresu (smaki, lekki ból piersi, pms) i tu niespodzianka.. Okres pojawił się w terminie, ale trwał tylko kilka godzin. Bardzo bolał mnie brzuch i krwawienie było obfite. Później już tylko plamienie. W nocy plamienie było nieco większe. W drugim dniu leciało troszeczkę krwi. Na trzeci dzień sucho. Bardzo bolą mnie nerki i często chodzę siku. Poza tym czuję czasem ból jajników. Mam też biegunkę. Nie mam żadnych objawów ciąży. Co to może oznaczać? Miałam sporo stresu w tym miesiącu (szczególnie obawa przed ciążą) i odchudzam się. Proszę o szybką odpowiesz

Odnośnik do komentarza

Myślę, że powinnaś pójść do ginekologa. U każdej kobiety mogą zdarzyć się zaburzenia miesiączkowania, zwłaszcza u tej, która się odchudza...a jeśli bolą Cię nerki i często oddajesz mocz, to może masz jaką infekcję dróg moczowych? Musisz koniecznie się zbadać!

Odnośnik do komentarza

koniecznie niech idzie do ginekologa, to może być coś nie tak z jajnikami, nie wolno lekceważyć niczego, sama się o tym przekonałam przez prawie rok miałam 2 dniowe miesiączki, okropne bóle brzucha, okazało się (kiedy wycinali mi wyrostek, że muszą najpierw wyciąć torbiele), teraz chodzę systematycznie do ginekologa i jak powatarza moja kochana pani doktor Bonarek Sztaba - lepiej dmuchać na zimne! i tego się trzymam, lekarz nie gryzie, ale niestety w internecie nie znajdziemy odpowiedzi na wszystko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...