Skocz do zawartości
Forum

Ból piersi i opóźnienie okresu


Gość Ester91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jakis tydzien temu z chłopakiem zblizalismy sie,oczywiscie na takiej zasadzie,ze ja siedzialam na nim i pocieralismy sie (oboje w bieliznie).Doszlo do wytrysku ale cale nasienie zostalo "pod majtkami".Dodam ze majtki mialam minimalnie wilgotne przez nasienie,ktorym byly nasaczone bokserki chlopaka. Okres spoznia mi sie 2 dni,nie panikuje,zdarzalo sie.Natomiast chce sie dowiedziec (na przyszlosc) czy jest mozliwosc zajscia w ciaze? i jakie w tym przypadku,kotry opisalam jest ryzyko zaplodnienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli sperma nie dostanie się do pochwy to nie ma ryzyka zapłodnienia. Warto jednak uważać podczas pieszczot - jeśli dojdzie do wytrysku, nasienie można przenieść do pochwy na palcach. Radzę zastanowić się nad jakąś formą zabezpieczenia. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie! Od niecałych dwóch tygodni mam obolałe, nabrzmiałe piersi. Spóźnia mi się również miesiączka. Obecnie jest 27 dzień cyklu, a najdłuższy cykl wynosił 31 dni. Dodam, że moja miesiączka jest nieregularna. Zastanawiam się czy ciąża jest możliwa w przypadku, gdy nie uprawiałam seksu oralnego. Jedynie analny. Nasienie nie spłynęło do pochwy, ale może niechcący w jakiś sposób partner dotknął. Czy istnieje jakakolwiek szansa na zapłodnienie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...