Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie między miesiączkami, szybka utrata wagi...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Tydzień temu skończyła mi się miesiączka (trwała dłużej niż zwykle, bo przeszło 7 dni i obficie krwawiłam). Dwa dni temu i dziś zauważyłam, że po wysiłku pojawiają mi się niewielkie ilości krwi na bieliźnie. Niedługo przed miesiączkami występują u mnie białe upławy - przypominające twarożek o zapachu pomiędzy surowym ziemniakiem a rybą - ciężko mi opisać, w każdym razie nie jest on odrażający. Z cyklu na cykl pojawia się go coraz więcej, a towarzyszą mu silne skurcze podbrzusza trwające ok. 5-20 min, ustępują same. Dodam jeszcze, że do niedawna walczyłam ze znaczną ilość leukocytów w moczu lecz pomimo leczenia ich liczba wzrastała. Dopiero po zastosowaniu silnych antybiotyków zakażenie ustąpiło. Traciłam na wadze 0,5 kg tygodniowo nie odchudzając się, wręcz przeciwnie - jadłam więcej niż zwykle po części zmuszając się. Obecnie waga od kilku tyg. jest stała. Wyniki badań krwi, kału w normie również usg tarczycy, jamy brzusznej czy ekg serca. Jednak nadal towarzyszą mi uporczywe wzdęcia niezależnie od tego co zjem i o jakiej porze, ciągła ospałość, rozdrażnienie przez co ciężko mi się skoncentrować. Puls nie spada poniżej 80 w stanie spoczynku, ciśnienie zazwyczaj w normie. Wymieniłam wszystkie dolegliwości, ponieważ na prawdę nie wiem co jest najistotniejsze. Najbardziej niepokoją mnie problemy z narządami płciowymi dlatego umieszczam w ginekologii.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...