Skocz do zawartości
Forum

Brązowa wydzielina z pochwy a infekcja


Gość stasia1990s

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stasia1990s

CHCIAŁABYM SIĘ O COŚ ZAPYTAĆ OTÓŻ 3STYCZNIA Z MOJEJ POCHWY PRZEZ OKŁO 5DNI WYDOBYWAŁ SIĘ TAKI BRĄZOWY ŚLUZ CO TO TAKIEGO? A OKRES POWINNAM DOSTAĆ 13STYCZNIA ALE NIE DOSTAŁAM. TO ZNACZY ŻE TEN BRĄZOWY ŚLUZ TO BYŁ WCZEŚNIEJSZY OKRES? MAM JEDNO PÓŁTORAROCZNE DZIECKO.MYŚLAŁAM ŻE TO MOŻE BYĆ NADRZERKA:-( W TYM CZASIE CO Z MOJEJ POCHWY WYDOBYWAŁ SIĘ TEN BRĄZOWY ŚLUZ KOCHAŁAM SIĘ Z MĘŻEM I ZA TRZECIM RAZEM SPUŚCIŁ SIĘ DO ŚRODKA..CZY MOGĘ BYĆ W CIĄŻY BO DO TREJ PORY NIE MAM OKRESU.BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ TO DLA MNIE WAŻNE...

Odnośnik do komentarza

Z tego co piszesz to śluz pojawił się przed współżyciem, więc nie może być jego skutkiem. Brązowa wydzielina może świadczyć o jakimś stanie patologicznym, więc najlepiej byłoby udać się do lekarza na cytologię - może to jakaś infekcja. Przy okazji lekarz sprawdzi czy doszło do zapłodnienia podczas stosunku bez zabezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Gość Zagubiona Monika

Witam. Mam 18 lat. Od stycznia tego roku zaczęłam się odchudzać. W ciągu 2 miesięcy schudłam ok.6kg. Teraz ważę 62-63kg przy wzroście 165cm. W lutym miałam ostatni raz miesiączkę. Teraz w lipcu widoczny jest jedynie brązowy śluz, bez krwawienia. Czy to jest jakaś choroba czy tylko oznaka powracającego okresu? Obecnie nie mam możliwości wizyty u ginekologa dlatego bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Podczas seksu prezerwatywa pękła ale nie doszedłem w środku następnego dnia moja partnerka zauważyła brązowy śluz wyciekający z pochwy.. Czy to znaczy że mogło dojść do zapłodnienia? Ps. Delikatnie boli ją lewy jajnik coś jak przed okresem proszę o szybką odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam,
Podczas ostatniej wizyty u gin dostalam przepisany nuva ring. 22.12 miałam śluz z mała ilością krwi więc myślałam, że to początek okresu i założyłam krążek. Chodź w dniach nastepnych nie miałam żadnej ilości krwi tylko od czasu do czasu jasny śluz. Dodam, że kocham się z partnerem. Wczoraj wieczór miałam ból jajnika jak podczas okresu, a dziś rano miałam brązowy upław. Nie wiem czy to wina krążka (pare miesiecy wcześniej też go stosowałam i wszystko było w porzadku) czy może coś innego? Tyle jest na ten temat że sama głupiej. Byłam 1.5tyg u gin ,ale ona tak na "odwal sie" mnie przebadala że tak się wyrażę. Nie wiem czy wyjmować krążek czy nie bo jeżeli to mozliwa jedna z wielu mozliwosci ciąża (a tu duże prawdopodobieństwo..). Może ktoś pomoże.
Pozdrawiam
Laura

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...