Skocz do zawartości
Forum

Wzmożony apetyt, senność i kłucie podbrzusza a ciąża


Gość kala24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś mam 28 dzień cyklu, okres miałam 19 grudnia.Cykle mam regularne 31 dni. Z mężem uważamy, że nie ma sensu się zabezpieczać (będzie co będzie) kochamy sie mniej więcej co 2-3 dni (także w dni płodne). Zawsze ok tygodnia przed miesiączką mam bóle piersi, a teraz nic. Ostatnio zauważyłam u siebie potworny głód, senność w dzień lecz w nocy spać nie moge, wypadanie włosów i dużo biało-przezroczystego śluzu, delikatne kłucie z prawej strony na wysokości pępka i delikatne kłucie jajników, raz prawego raz lewego. Dziś rano zobaczyłam na wkładce kilka czerwono-brązowych plamek, do wieczora więcej się nie pojawiło. Nigdy wcześniej przed @ nie miałam takich plamień. Zawzwyczaj w pierwszy dzień miesiączki mam dość obfite krwawienie. I nie wiem czy to okres czy jakieś plamienie ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość młoda mama

Witam.
Jestem w 27 tc ciąży dzisiaj odczuwam klucie w dole brzucha, a szczegolnie boli mnie jak ide do łazienki siusiu. Mam tak jakby skurcz i na chwile twrdnieje mi brzuch ruchy malutkiej czuje bardzo dobrze cały czas sie ruszai niewiem dokladnie co mam robic....
Czy któraś z pań miala takie cos? Jak sobie poradziłyście?
Najbardziej mnie kłuje jak korzystam z ubikacjii i jak wstaje z łóżka.
Prosze o pomoc to moja pierwsza ciąża i niewiem jak mam sobie z tym poradzic.
ps. W tamtym tyg bylam u gina i mialam usg i jest wszystko ok. wiec czy to normalne że to moze byc spowodowane rosnaca macica ktora uciska mi w srodku i stad takie kłucia?
Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...