Skocz do zawartości
Forum

Czy kobieta otyła ma szansę na zdrowy, szczęśliwy związek?


Gość Samotna Ola

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Samotna Ola

Mam 170cm wzrostu, waże 100kg. Od 4 miesięcy jestem sama, rozstałam się po 14 miesięcznym związku, zerwanie było niby z mojej strony ale byłam do tego zmuszona poprzez to że rzucał moimi rzeczami, kopał je a potem tez podnosił rękę na mnie. Nie moge się pogodzić z tym że jestem sama, czuje sie samotna i bezskutecznie szukam mężczyzny poprzez różne portale, nie moge niestety znaleźć, zastanawiam się dlaczego nie moge znaleźć odpowiedniego mężczyzny, dlaczego nie podobam sie nikomu. Jestem otyła ale z twarzy jestem ładna. Z charakteru jestem bardzo ciepłą osobą, pomocną, nieba bym uchyliła partnerowi

Odnośnik do komentarza

Olu,
myślę, że jest wielu fanów korpulentnych kształtów. Liczy się środek, nie kilogramy. Wiem, że to frazes...ale uwierz mi, że są tacy koneserzy : )

Jednak jeśli nie akceptujesz swojej wagi i masz uwagi ; )...to nie pozostaje nic innego, jak udać się na siłownie : )

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza
Gość ma.ty.ld.a

Hej!
To nie ma wielkiego znaczenia. Liczy się naprawdę całokształt. Ja np. jak poznaję jakiegoś faceta, to owszem, patrzę jak wygląda, jak jest przytsojny, to nawet nie mogę wzroku oderwać, ale nawet gdyby był przytsojny, a byłby bardzo nieśmiały, niepewny siebie to tez szybko bym to zauważyła i straciłby na swojej atrakcyjności. Myślę, ze nie da się tu podać prostego przepisu: tyle wzrostu, tyle wagi. Proponuję zapomnieć, choć to trudne co myślą faceci. Czy chciałabyś schudnąć?
odpisz:) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...