Skocz do zawartości
Forum

Seks analny i pieszczoty a ryzyko ciąży


Gość kropeczka_2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kropeczka_2

Mam 24 lata. Bardzo często miewam nieregularne okresy - od 12 roku życia aż po dziś dzień. Cykl przeważnie się wydłużał. W październiku i w listopadzie okres przyszedł jednak punktualnie - po 30 dniach. Od grudnia zaczęłam pracować. Praca ta jednak wywołała u mnie bardzo silny stres. Przez około 2-3 tygodnie byłam w ciągłym napięciu, skutkami tych nerwów były przeważnie bóle brzucha albo głowy. Ostatni okres powinnam dostać 22 grudnia, ale do tej pory się nie pojawił. Minęły równo 3 tygodnie i zaczynam się trochę obawiać, mimo tego, że mam świadomość tego, że stres mógł znacznie wydłużyć cykl. Ale czy jest to możliwe, że aż tak długo? Obserwuję cały czas swój śluz. Jakiś czas temu był bardziej białawy, teraz jest żółty, kilka dni temu nawet wręcz mocno beżowy lub brązowawy (taki kilkudniowy brązowawy śluz zaobserwowałam też w ostatnich 2-3 cyklach). Nie wiem jak mogę go interpretować, czy ma on jakieś znaczenie przy możliwości zajścia w ciążę. Do stosunku płciowego z chłopakiem nigdy nie doszło, ale pieściliśmy się wzajemnie palcami. Raczej nie przypominam sobie, żeby on po dotykaniu swojego członka sięgał do mojej pochwy, ja z kolei nigdy nie dotykałam swojej pochwy po pieszczeniu jego członka. Podczas pieszczot dochodziło do wytrysku, ale z daleka od pochwy. Pieściliśmy się także poprzez seks analny, ale nie są to drogi rodne, więc wydaje mi się, że nie jest możliwe zajście w ciążę w ten sposób, tym bardziej, że wytrysk u chłopaka po podnieceniu następował zawsze na zewnątrz i z dala od pochwy. Nie brałam nigdy żadnych środków antykoncepcyjnych. Czy brak okresu już 3 tygodnie po planowanym terminie w tym przypadku może być objawem zajścia w ciążę? Czy powodem może być tylko stres? Dodam, że ogólnie czuję się bardzo dobrze, nie mam żadnych zawrotów głowy czy braku apetytu bądź dziwnych "zachcianek jedzeniowych". Ostatnio zauważyłam tylko, że moje piersi od 2 dni są bardziej wrażliwe na dotyk - ale tak zazwyczaj u mnie bywało, kiedy miała nadejść miesiączka. Czy powinnam udać się do lekarza czy cierpliwie czekać na okres? Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...