Skocz do zawartości
Forum

Petting i próba zbliżenia a możliwość ciąży


Gość noled

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem przez który nie mogę spać w nocy . Wczoraj piescilem się z moją kobieta. Na początku piescilem ją palcami. Później wsadziłem członka tak na 3 cm do jej pochwy. Nie widziałem żeby był jakiś płyn czy coś ale wcześniej jak ściągałem bokserki to były mokre w jednym miejscu. Jakieś 20 minut później wsadziłem tak na 3cm. Po tym wszystkim zrobiła mi dobrze i spuscilem się jej na szyję i piersi. Czy może być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

No przestań, gdzie ujście pochwy, a gdzie cewka moczowa.
A co ma do tego wszystkiego oddanie moczu, bo nie rozumiem?
Nic się tam nie dostało. W preejakulancie prawie nie ma plemników. Musielibyście mieć wybitnego pecha, żeby doszło do zapłodnienia.
Przestań już o tym myśleć : )

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Chyba tak : )
Nawet tu na abcZdrowie piszą o tym.
Dzień dobry!

Podczas badań przeprowadzonych na preejakulacie, stwierdzono, że mogą znaleźć się w nim śladowe ilości plemników i zazwyczaj mają ono upośledzoną ruchliwość, co znacząco zmniejsza możliwość zajścia w ciążę, jednak nie można wykluczyć takiej możliwości.

Dodatkowo wykazano, że w preejakulacie mogą znajdować się limfocyty i makrofagi, czyli mogą być w nim obecne różnego typu wirusy w tym AIDS.

Także podsumowując, można zajść w ciążę, oczywiście jest to bardzo rzadkie, ale ryzyko istnieje, ale przede wszystkim należy pamiętać o chorobach przenoszonych drogą płciową.

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

~noled
Za dużo o tym myślę i za dużo o tym czytam. Chyba zwariowałem już na tym punkcie..

Masz zupełną rację a na drugi raz wpakuj go do końca i jak zostaniesz tatusiem, to przynajmniej będziesz wiedział dlaczego. A w ogóle to się nie przejmuj i weź pod uwagę pozytywne zalety ojcostwa jak np. urlop tacierzyński :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...