Skocz do zawartości
Forum

Seks bez zabezpieczenia, wydzielina, wzdęcia, duży apetyt a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy dobre forum wybrałam ale przyszłam tu z pytaniem na które moze znacie odpowiedz ;) a wiec przechodze do rzeczy.. od kilku miesięcy uprawiam z chłopakiem seks bez zabezpieczenia.. wczesniej mialam problemy z miesiączkowaniem wiec nic takiego się nie działo.. byłam u lekarza a on przepisał mi luteine na wywołanie okresu.. po paru dniach dostałam i tak co 33 dni przez 2 mies.. . 20.10. powinna sie pojawiac miesiaczka ale 26.10 mialam delikatne krwawienie, wlasciwie troche pobrudziło bielizne i tyle.. a przez 5 lub 6 dni wydobywała sie jasnoróżowa, mleczna wydzielina.. w kolejnym dniu rankiem na majtach mialam strasznie duzo mleczno-żółtawej wydzieliny.. od tego czasu mam dosc częste bole w podbrzuszu, nie są ciągle ale są, wzdęty brzuch i duzy apetyt.. podczas dzisiejszego stosunku poczułam jak raz dosc mocno zakuło mnie w prawej stronie brzucha (na samym dole) i moze ze dwa razy cały dół.. czy wiece co to moze byc ? czytając na internecie o tej wydzielinie wskazywało to na ciąze.. ale jakoś nie bardzo w to wierze :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...