Skocz do zawartości
Forum

Przerwa we współżyciu przez zagrożoną ciążę


Rekomendowane odpowiedzi

witam :) jestem w 21 tyg ciąży , ale przez pierwsze trzy miesiące była ona zagrozona , ponieważ miałam plamienia i krwiaka na kosmówce , dlatego mój lekarz zabronil mi uprawianie sexu, było ciężko ale daliśmy rade z mezem. Kiedy można było już uprawiac sex ja balam się ze może dojść do dalszych krwawień i odkladalam ten sex. Teraz kiedy bardzo chciałabym kochac się z mezem on na mnie nie reaguje , mam wrazenie ze już go nie pociągam i nie podniecam:( nawet nie widze żeby miał wzwod w momencie kiedy mam ladna bieliznę:( wcześniej obydwoje uwielbialiśmy się kochac i robiliśmy to często. Nie wiem czy przez te 4 miesiące mój maz tak się zablokowal ze boi się skrzywdzić dziecko czy ma po prostu kogos i dlatego tak jest . Przeciez musi sobie radzic jakość z normalna potrzeba , jak się go pytam czy ma kogos to krzyczy na mnie ale nie chce porozmawiać . Proszę pomóżcie mi bo nie wiem co mam o tym myslec i jak poradzić sobie z tym problemem!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej mógł się zablokować, tym bardziej, że w 21 tc widać już brzuszek i cały czas mu się może przypominać że może skrzywdzić Wasze dziecko. Spróbuj najprostszej metody i po prostu powiedz : Mężu idziemy się kochać i pamiętaj że kobiecie w ciąży się nie odmawia :) Ja to cały czas stosuje :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza
Gość Żurawinka1986

ja miałam podobnie. Ban na seks przez pierwsze 3 miesiące. I mój mąż również miał potem problem z odblokowaniem się bo cały czas się bał że może coś pójśc nie tak i stracimy ciążę.
Zaproponowałam mu abyśmy poszli razem na kolejną wizytę. Tam zapytałam się lekarza, czy wszystko jest ok, czy nic dzidzi nie grozi, czy możemy się kochać, jeśli tak o ile czy jakieś pozycje są niewskazane. Lekarz wszystko wyjaśnił i to podziałało na niego jak balsam. Pomału zaczeliśmy wracać do aktywności, wiadomo każde z nas uważało... Może i ty tego spróbuj

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...