Skocz do zawartości
Forum

Związek na odległość z dziewczyną z domu dziecka


Gość Hunter999

Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie coś!!!
Jestem z dziewczyną. Problem jest taki że ona nie mieszka tu gdzie ja tylko 2,5 h drogi ode mnie bo mieszka w domu dziecka a tutaj przyjeżdża do matki na przepustkach. Poznałem ją na wakacjach od tamtej pory jesteśmy ( lub byliśmy ) razem, ciągle rozmawiamy przez telefon i piszemy sms od wakacji była tutaj może z 5 razy i ja u niej też kilka razy byłem. Wczoraj też przyjechała no to jak to para spotkaliśmy się wczoraj byliśmy na spacerze itp. Dziś się też spotkaliśmy było wszystko git dałem jej pierścionek, różę, byliśmy na długim spacerze na na wieczór poszliśmy do niej tylko już wcześniej zaobserwowałem że dziwnie się zachowuje nie chce się przytulic, tak jakby odpycha moje uczucia. Zaczęliśmy szczerze rozmawiać i powiedziała mi że lepiej się czuła jak bylismy przyjaciółmi, powiedziała też że nie chce tu przyjeżdżać bo długa podróż ją meczy taka głupia wymówka potem oddala mi pierścionek i zapytała czy będę chciał się z nią jeszcze kolegowac. Bardzo źle sie poczułem więc tylko odpowiedziałem że tak i wyszedłem dłużej bym nie wytrzymał nie wiem czy ona ze mną zerwała ( ale tak sądzę) nie wiem już sam co mam o tym myśleć.. walczyć o nią nadal czy dać sobie spokój ? Ciągle się dla niej starałem a prawda jest taka że ciągle ją bardzo kocham co mam zrobić jutro? Pewnie nie zasne.. ehh
Jeśli to przeczytałeś/aś dziękuję że poświęciłeś swój czas z chęcią pomocy komuś innemu.

Odnośnik do komentarza
Gość niemożliwa

Może zaczekaj jeszcze trochę i spróbuj z nią jeszcze raz porozmawiać? Zapytaj o obawy z jej strony. Co mógłbyś zrobić jej zdaniem. Być może jest jeszcze coś, co sprawia, że jest dla niej za wcześnie na to wszystko. Nie obwiniaj jej, nie krzycz, tylko okaż zrozumienie. Pokaż, że bardzo ci zależy i mimo wszystko zechcesz chcesz zachować jak najlepsze relacje. Ona to zauważy i z pewnością doceni.

Odnośnik do komentarza

rozmawiałem z nią już na ten temat bo tydzień temu bez pretekstu zerwała ze mną, rozmawialiśmy o tym co chcemy zmienić i się tego trzymałem zmieniałem wszystko co tylko chciała sama mi nawet powiedziała że widzi jak się dla niej staram i to docenia. podczas tej wczorajszej rozmowy też powiedziała że dziękuje mi że się tak dla niej staram nie wiem już co mam o tym myśleć.. chodzę tylko załamany..

Odnośnik do komentarza

Hunter999

Moje zdanie jest takie - daj sobie i tej dziewczynie spokój. Ty się nakręcałeś na spotkanie, aby dać wyraz swoim uczuciom ( pierścionek ) a ona nie była na to przygotowana i chyba się wystraszyła. W sumie to w elegancki sposób powiedziała Ci, że Cię nie chce. Zrób dłuższą przerwę w kontaktach i za jakiś czas zapytaj, czy możesz ją odwiedzić. Wtedy się ostatecznie przekonasz, czy masz jeszcze u niej jakieś szanse.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...