Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki i ból jajników po seksie bez zabezpieczenia


Gość malenka8612

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malenka8612

witaj od 2-3 dni spoznia mi sie okres niestety nie mam cykli regularnych 29-30 dni roznie to bywa zalezy od miesiaca. współżyłam z chłopakiem pare razy bez zabezpieczenia ale nie zakonczylo sie to wytryskiem we mnie . według moich obliczen okres powinnam dostac 8-9 01 2011 jest juz 11.01. a 7. 01 rozpoczelam diete proteinowa (dr dukana) i zastanawiam sie czy to nie jest pierwszym powodem dlaczego spoznia mi sie okres teraz zaczynam sie tym faktem stresowac moze to kolejny powod a moze jestem w ciazy nie wiem co myslec.... jakie sa pierwsze objawy ciazy albo kiedy powinnam faktycznie panikowac ile maksymalnie moze sie spoznic ....dodam ze czasem pobolewaja mnie jajniki mam wrazliwe brodawki na mocniejszy dotyk takie jak zwykle przed miesiaczka..... prosze o pomoc ....

Odnośnik do komentarza

Może miesiączka opóźnia Ci się właśnie ze względu na dietę i jak mniemam - odchudzanie. Jeśli robi się to nierozważnie to można dopuścić nawet do zaniku miesiączki. Aby organizm funkcjonował prawidłowo potrzebuje odpowiedniej dawki kalorii.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...