Skocz do zawartości
Forum

Seks bez zabezpieczenia i seks oralny a ryzyko ciąży


Gość asdd123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 19 lat. Chce przestawić moją sytuację uprawiałem z dziewczyną sex. Dokładnie opisze jak to bylo. Najpierw jakieś 2 minuty bez zabezpieczenia (często tak robimy ponieważ podczas sex nigdy nie dochodzę tylko gdy kobieta "robi dobrze".) Nastepnie założyliśmy prezerwatywę, ona doszła ( ja nie) chwilę odpoczęła. I następnie za czoła ("robić dobrze przepraszam nie wiem jak to określić .) z kończyłem w jej ustach nastpępnie ona wypluła nastpenie kilka raz przepułkała usta i przyszła do mnie. Ja w tym czasie lekko dotknąłem penisa była sperma poszedłem do łazienki i wytarlem penisa. Wrociłem i leżeliśmy jakies 15-20 minut. Następnie kilka razy sie po całowaliśmy i za czołem (" jej robić dobrze") Włożylem rownież palec. Moje pytanie czy moze byc w ciąży biorąc pod uwage że wypułkała usta ja wytarłem dłonie i troche czasu mineło( kilka razy w tym czasię sie po całowaliśmy ja dużo dotykałem ją (nie w miejsce intymne)). A więc czy plemniki w ustach zgineły? i z moich rąk? jakie jest ryzyko?

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Raczej plemniki po płukaniu nigdzie się nie osadziły. Chociaż nie raz do ciąży doszło z powodu przenoszenia spermy w mniej konwencjonalne sposoby do pochwy. Może jednak pomyślicie o antykoncepcji, najlepiej hormonalnej w takim przypadku, aby mieć spokojniejsze sumienie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...