Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko zapłodnienia przez seks bez zabezpieczenia


Gość Damiana157

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Damiana157

Cześć mam problem w ubiegłym tygodniu uprawiałam sesks z chłopakiem w zabezpieczeniu on wyszedł ze mnie i skończył w przezrwatywie.Po około 10 minutach wszedł we mnie jeszcze raz bez zabezpieczenia ale nie miał już wytrysku!I teraz zastanawia mnie czy nie zaszłam w ciąże??Okres mam raczej regularny co 20-22 dni trwa on do 5 do 7 dni!Tylko jest sytuacja taka że okres mi się skończył 5.01 a współżyliśmy 8.01 o 3 nad ranem!!i teraz zastanawia mnie to czy mogłam zajśćć w ciąże!!według mnie wyliczyłam sobie dni płodne na 11 lub 12 stycznia!!chciałym wiedzieć czy jest jakaś szansa na to że mogłam zajść ciąże?bardzo prosze o fachową odpowiedz!!!!Z góry dziękuje i pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza

Witam.. 13. grudnia moja dziewczyna miła okres, chociaz pierwszy dzien byl z brazowa wydzielina. W polowie cyklu odbylismy stosunek przerywany. 15. stycznia dostala niby okres, bo trwal tylko kilka godzin. Dzisiaj pojawilo sie brazowe plamienie i ustalo.. Czy jest to przyczyna ciazy, czy moze zmianami hormonalnymi? Nie zauwazylismy objawow ciazy.

Odnośnik do komentarza

Chyba Twoja dziewczyna powinna zgłosić się do ginekologa, ponieważ takie króciutkie okresy i brązowe plamienia nie są normalne. Stosunek przerywany nie daje żadnych gwarancji, że nie dojdzie do zapłodnienia, pamiętajcie o tym następnym razem. A póki co nakłoń dziewczynę na wizytę u lekarza. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam wczoraj podczas spotkania z dziewczyną uprawiałem z nią sex i problem w tym, że był to sex bez zabezpieczenia, wyjąłem przyrodzenie jakieś 4 do 5 sekund przed wytryskiem. Czy jest możliwość, że dziewczyna zaszła w ciążę w dzień przed miesiączką tylko problem w tym że ona ma nie regularny cykl. Proszę o odpowiedź i dziękuję.

Odnośnik do komentarza

3 tygodnie temu, doszło do stosunku między mną, a moim chłopakiem. Nie do końca był to stosunek, ponieważ jego penis ocierał się o zewnętrzną część pochwy. Mówił, że przerwał przed wytryskiem, ale sperma mogła zostać na wewnętrznej części moich majtek. Czy jest możliwość, że zaszłam w ciążę ? Dodam, że od tygodnia, czuję się zmęczona i niedobrze...mam 17 lat... proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Witam, Mam 29 lat. Uprawiałem seks z dziewczyną bez zabezpieczenia. Antykoncepcją był stosunek przerywany. Dziewczyna nie bierze tabletek, ja nie miałem prezerwatywy. Robiliśmy to 2 razy przez ok godzinę. Dziewczyna w tym okresie miała dni płodne. Nie spuściłem się w Nią , ale miałem wytrysk na zewnątrz. Potem robiliśmy to jeszcze raz. Czy w takiej sytuacji ryzyko zajścia w ciąże jest duże? Proszę o podpowiedź lekarza specjalisty Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatnia miesiączka zaczęła mi się 21 września (mam regularną, co 28 dni). Kochałam się z chłopakiem 30 września (pierwsze 5-10sekund) bez zabezpiecznia, a potem już z prezerwatywą. Czy jest możliwe, że zaszłam w ciążę? Dziś jest 18, więc powinnam dostać dziś/jutro miesiączkę, a sie nie zanosi. Za to mam wieczorne mdłości, powiększone piersi, i chodzę średnio 10 razy dziennie do toalety - sikać. Strasznie się boję, bo nie jestem jeszcze gotowa na ciążę. Dodam, że mam 21 lat.

Odnośnik do komentarza

witam, 10.10 kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, tzn trwało to z 10sek, w miare szybko się ocknęliśmy i nie kontynuowaliśmy stosunku, nie było wytrysku ze strony partnera. Miesiączki przewaznie miałam23-26 dnia miesiaca.W pazdzierniku dostałam 13 dnia miesiaca.Jest 17.11 a kolejnej miesiączki nie widać, nie mam bolu jajnikow czy nabrzmiałych piersi, jak to bywalo przed miesiączkami. wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Czy jednak istnieje możliwość, ze jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam, tydzien temu mialam z chlopakiem pierwszy raz, bez zabezpieczenia. Doszlo do pekniecia blony, wytrysku nie bylo w srodku a plyn preejakulacyjny byl dopiero jak moj chlopak poszedl do lazienki po calym zdarzeniu. Wczesniej jeszcze przed zajsciem oddawal mocz. Pojawila sie biala wydzielina, okres powinnam miec za niecale 2 tygodnie. Wiec mam pytanie czy jest szansa na ciaze?

Odnośnik do komentarza

Witam,

Wiem, że takich tematów pojawia się tutaj wiele, zatem proszę o wyrozumiałość, niemniej, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy.

Otóż, z partnerką doszło do zbliżenia w czwartek, tj. trzy dni temu - za pierwszym razem z zabezpieczeniem i z wytryskiem poza rejonami intymnymi. Drugie zbliżenie zaczęło się od seksu oralnego, po czym doszło do kilkunastominutowej penetracji, jednak bez wytrysku (chociaż wiem, że preejakulat zawiera plemniki). Partnerka (z regularnym okresem), wg kalendarzyka, miała wówczas dni płodne (aczkolwiek już po dniu o największych szansach na zajście w ciążę), zaś członek został względnie oczyszczony po pierwszym stosunku. Ja zaś jestem mężczyzną palącym, w dodatku o I stopniu otyłości (co, wg badań, ma też istotne znaczenie w kwestii płodności).

Chciałem się zatem zapytać, jakie są szanse na ciążę? Wiem, że trochę panikuję, ale chciałbym poznać opinię.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...