Skocz do zawartości
Forum

Zajście w ciążę przy nieregularnej miesiączce


Gość nt.

Rekomendowane odpowiedzi

przez dwa lata starałam się z partnerem o dziecko,bezskutecznie.miałam nieregularne,3-4 dniowe miesiączki,cykle dochodziły nawet do 49 dni.jednak badania nie wykazywały nic co mogło by stanąć na przeszkodzie ciąży.brałam najpierw tabletki hormonalne na uregulowanie cyklu,nie pomogły.później tabletki wywołujące owulację-też ciąży brak.rozstałam się z partnerem i po czterech miesiącach w wyniku przypadkowego kontaktu zaszłam w ciążę.jednak jak się szybko okazało był to pusty pęcherzyk ciążowy,sztucznie wywołano poronienie w 9 tc i miałam zabieg wyłyżeczkowania. Było to rok temu.od tego zdarzenia uregulowały mi się miesiączki wręcz książkowo,cykl trwa 28 dni,miesiączka trwa ok.7dni,jest bardziej obfita.wcześniej nie miałam napięcia przedmiesiączkowego ani bólu w trakcie miesiączki,teraz to wszystko u mnie występuje. moje pytanie brzmi czy to oznacza,że teraz już jest wszystko w porządku i w przyszłości nie będę miała problemu z zajściem w ciążę? serdecznie pozdrawiam i proszę o odp.

Odnośnik do komentarza

Być może te długie problemy z zajściem w ciąże wiązały się nie z Twoim nieregularnym okresem, lecz z jakąś dysfunkcją partnera. Szkoda, że nie napisałaś, w jakim jesteś wieku. Jednak podejrzewam, ze jesteś młodą kobietą i masz duże szanse na zdrowe dziecko. Zatem nie musisz się niczego obawiać, jedynie rozglądaj się za odpowiednim kandydatem na tatusia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...